Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik epilátort érdemes...

Virágh Attila kérdése:

Melyik epilátort érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Dúsabb, erősebb szőr esetén; olyanra gondolnék, ami hatékony, és beválik rendesen.


Azon kedves olvasókat, akik nem javasolják egyiket sem (megértem ha esetleg rossz tapasztalataik voltak, mindazonáltal) legyenek kedvesek most ne írjanak, mert mindenképp veszek. Azokat is megkérem ugyanerre, akik azt firtatnák ffi-ként minek kérdezek ilyet. Köszönöm.



2014. jan. 21. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:

(Nőként) a braunra teszem a voksom. Az első készülékem is az volt, 10 évig bírta.

Most a 7-es szériából a wet&dry-t használom. Elég korrekt. Ha ennyit nem szánsz rá (~25-30), a kisebb szériaszámú modelljei is jók.


Azt azért tudd, hogy a hosszú szálakat előbb rövidre kell trimmelni, mert különben leég tőle a géped (bármilyet is választasz).

2014. jan. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

miként kell trimmelni? (elég ha leborotválom a fanszőrt, várok míg kb. fél centi lesz, aztán adok neki az epivel?)

s köszi a választ

2014. jan. 21. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Trimmelés: ollóval/szakállvágóval rövidre nyírod. Egyes epilátortípusokhoz is adnak ilyen vágófejet.


Persze az is megteszi, amit te írsz.


(Nem kérdezted: de brutális élményben lesz részed. 99 %-ban epilátorpárti vagyok, de OTT ha fizetnének se szedném azzal. A gyanta sokkal kímélőbb.)

2014. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát igen, nem számítok kellemes érzésre az biztos, de a borotvából már elegem van, mert másnapra (nem teljes 24h alatt) tapinthatóra visszanő, s nem akarom, hogy a párom úgy érjen hozzá; így kell valami huzamosabb ideig tartó megoldás.

Nagyon köszönöm a választ.

2014. jan. 21. 23:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is Braunt mondok 7 éve használom.a gyanta amúgy a legjobb megoldás erre főleg a cukorpasztás,jóval kímélőbb.
2014. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2014. jan. 22. 19:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is fiú vagyok, és évek óta epilálok mindent nyaktól talpig. :) Volt több epilátorom is, és a mostani az első, amivel szinte élmény szőrteleníteni. :)

Erős szőröm van, és az előzőek csipeszei közül kicsúsztak a szőrök, aztán a sokadik rántásra meg sokszor beletörték. A mostani megfogja rendesen, és kiszedi. :)


Ilyen gépem van:

Braun Silk-épil 7 7681 Legs, body & face Wet & Dry


[link]


[link]


Ehhez trimmelő is van, és tök jó, hogy vízálló, mert víz alatt epilálva kevésbé fájdalmas, ha pedig a víz meleg, akkor még kevésbé fájdalmas. Én mindig fürdés közben, egy kád meleg vízben ülve szoktam epilálni. Elég drága gép, de legalább jó. :) Nem bántam meg, hogy megleptem vele magam. :)


Egyébként jól teszed, hogy epilálni szeretnéd magad, a borotválás nekem sem jött be. Epilálva sokkal szebb, és simább lesz a felület, és sokkal hosszabban tartó. Emiatt ritkábban is kell foglalkozni vele. Ennek a típusnak annyi a hátránya, hogy az akkuja kb. 40 percet bír, aztán kávészünet, amíg töltődik. Töltési idő kb. 1 óra. Nekem általában egy testrészre szokott elég lenni ez az idő, tehát pl intim, vagy a két lábam, stb.

2014. jan. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszike
2014. jan. 22. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!