Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásra/hegekre jó a...

Pattanásra/hegekre jó a szolárium?

Figyelt kérdés

2014. jan. 21. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem. Hegekkel SOHA ne menj szoliba/napra, mert szép barna pigmentfoltjaid lesznek, amik komolyabb bőrgyógyászati műveletekkel távolíthatók el (lézer, mélyhámlasztás)

A pattanásokra sem jó a szoli, mert a Nap kiszárítja a bőrt, így még zsírosabb lesz+beindítja a szarusodást=a "kemény" vastag bőr sokkal pórusai sokkal hamarabb eltömődnek.

+A bőröregedés 80%-ban a Naptól/szolitól van, így ha szép bőrt szeretnél, kerüld el ezeket.

2014. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem,semmiképpen.Csak fokozza a gyulladásos folyamatokat.
2014. jan. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát nekem pont az ellenkezője történik minden nyáron (vagy ha néha lemegyek szoliba)

a hátamon szokott lenni pattanás, nem eget verően vészes,de azért nem túl szép. Nyáron kb soha nincs. (elég sokat vagyok olyankor napon) És múltkor pont megint elég rendesen elkezdtem bepattanásosodni, és fogtam magam lementem a szoliba (4percre megyek többnyire) és már szebb, szépen szárítja le őket.

az igaz,hogy a naptól/szolitól eltömődhetnek a pórusok,hisz izzadsz stb. de ha kitisztítod utána valami erre való arcvízzel, szerintem még jót is fog tenni.

2014. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Nap valóban jó hatással van a pattanásra/hegre (normálisan), de a szoli nem.


Nyáron eget verően nekem is kevesebb a pattanásom.

2014. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!