Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha már kb két hónapja használo...

Ha már kb két hónapja használom a Zinterytet és majdnem semmi változás nincs, akkor inkább hagyjam abba?

Figyelt kérdés

Mindjárt a második tubust is elhasználtam de majdnem semmi változás nem észlelhető :(. Zsíros a bőrőm és azért gondoltam, hogy segít a zineryt, mert szárítja a bőrt. Hát szárítani ki is szárítja rendesen, de a pattanások nem szűnnek. A másik nagy gond, hogy a régiek se múlnak el 100 százalékosan és ettől piros foltos az arcom.

A zineryt dobozán, azt írja, hogy lényeges javulás az első 12 hétben látszik. Én még csak kb a 7-iknél vagyok de nagyon pici a változás. Nagyon el vagyok keseredve :((,néha szégyelek a városba is kimenni.Esetleg vegyek még egy tubussal, vagy haszontalan lenne?

Kérlek ne írjátok a bőrgyógyászt, mert voltam ott is, és csak a zinerytet ajánlotta. Más dokihoz nem akarok menni, mert ez is elég drága volt, s már pénzem sincs.


2009. dec. 3. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Nem értem..nekem a Zínerit 2 hét alatt csodát tett....


Biztos hogy nem valami allergiás reakció következményei a pattanások?

2009. dec. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
figy elég sokan ellenzik,de nekem szoli csodát tett.szerintem próbáld meg te is ;)
2009. dec. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%
Persze hogy ellenmzik most diagnosztizáltak bőrrákot valami szolilibánál bőrrákot...tényleg bőrrákot okoz csak nem hajlandók elismerni mert nagypénz van benne...
2009. dec. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
jam szal nemenj napra,meg necsinálj semmit ülj otthon és akkor nemlesz semmi bajod.minden káros ha tulzásba viszik. néha elmész pár percre akkor a bőröd szebb lesz anélkül h következménye lenne.mindent mértékkel;) második válaszoló voltam
2009. dec. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
EGYET ÉRTEK AZ UTOLSÓ VÁLASZOLÓVAL!Attól ,ha néha elmész szoliba,nem kapsz bőrrákot!Viszont nem kell túlzásba vinni.A ZINERYTET én is használom,segített,de a nagyobb patik nehezen,sok idő után tűnnek el,legalább is a helyük,az a piros folt.Én még az akneroxidot fogom kipróbálni,azt már többen ajánlották,elvileg jobb mint a zineryt,legalább is többen mondták,hogy jobbAN HASZNÁLT NEKIK.
2009. dec. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is szomorú vagyok,mert 2 hónapja kenem az arcom,mindennap legalább 2x.Lehet,hogy jobb csak nem tűnik fel nekünk annyira mivel mindennap látjuk az arcunkat.De mikor olvastam,hogy eggyeseknek 2 hét és pár nap után jelentős változás volt az arcukon...én is hasonlót vártam:( már annyi mindent kipróbáltam :S nemtudom már mit kezdjek magammal.Viszont azt hiszem folytatom,veszek még eggyet,hiszek benne,hogy segíteni fog.De ez az utsó.
2009. dec. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!