Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány éves korban kezd el nőni...

Hány éves korban kezd el nőni a borosta?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, és még egyáltalán nem nő a borostám. Hónaljamon, péniszem már 14 éves korom óta van, meg bajszom is nő, de borosta az egyáltalán nem akar. Mikor kezd el nőni, ez normális?
2014. jan. 19. 21:20
 1/5 anonim válasza:
Nekem levágom, oszt másnap már nő is... 36/F
2014. jan. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem egyforma erősségű a szőrnövekedés és nem azonos időben indul el a különböző testtájakon. Az arcszőrzet valóban a bajusznál kezdődik, vele nagyjából egy időben a barkó tájon, később az állon és legkésőbb az állkapocs izület táján. Sokszor az áll és az állkapocs izület közti részen alig vagy csak gyengén nő. Még van idő. Az is eljön majd, amikor már unod, hogy annyi van......
2014. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem már általános hetedikben nagyon nőtt, kellett rendesen borotválkoznom, nem csak a bajszomon. De van olyan, akinek 20 évesen még bajsza sem nő, na neki valószínűleg később se nagyon fog.
2014. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Attól is függ, hogy sűrűbben vagy ritkábban borotválkozol.
2014. jan. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nem függ attól, hogy milyen gyakran borotválkozol. Az ember akkor borotválkozik, ha szőrös. Magyarul ha borotválkozol, akkor már szőrös vagy, ha meg nem, akkor hiába húzogatod az arcodon a borotvát. Szerinted én 13 évesen a képemet borotválgattam? Nem.
2014. jan. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!