Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez nem fog ártani a hajamnak?

Ez nem fog ártani a hajamnak?

Figyelt kérdés

Röviden annyi,hogy februártól-szeptemberig minden nap mostam és szárítottam a hajam.Mostmár csak minden másnap.

De ezen a héten itthon vagyok szóval hétfőn mostam,tegnap nem,ma sem és ha holnap se mosnám meg csak pénteken attól hullani fog,vagy a zsírt nehezebb lesz lemosni ?így mire számíthatok?

Köszi a válaszokat előre is!


2009. dec. 2. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja,dehogy árt,esetleg hamarabb fog zsírosodni,mert megszokta a gyakori mosást,szerintem a mindennapi mosás,de inkább a szárítás sokkal többet árthat.
2009. dec. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A mindennapi mosással,és szárítással többet ártottál a hajadnak,mintha hetente egyszer mosnád meg!!
2009. dec. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
A mindennapi mosás nem árt neki. Ezek a samponok már nagyon kímélőek.(több fodrász is mondta, szóval nem én találtam ki:]) Viszont ha mindennap hajszárítózód akkor az igen. Szóval próbáld meg úgy, hogy hagyd simán levegőn megszáradni, mármint így télen persze bent a meleg szobában. Ha reggel erre nincs időd akkor este mosd meg.
2009. dec. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de nemez volt a kérdés
2009. dec. 2. 23:42
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
semmire. nemfog történni semmise. zsírosabb lesz és ennyi. de ugyanúgy megtudod mosni, nemfog kihullani, tetves sem leszel, és a hajszíned sem fog megváltozni.
2009. dec. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nem fog semmi se történni. Nem árt, hanem még jót is tesz a hajadnak-ha száraz, akkor pláne.
2009. dec. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!