Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a hosszan tartó...

Mit gondoltok a hosszan tartó hajvasalásról?

Figyelt kérdés
Sajnos a hajam hamar begöndörödik, nem áll ellen a párának. Ezért gyakran vasalom és a hajvégek eltöredeztek. Kiszeretném próbálni a tartósabb hajegyenesítést. ti mit gondoltok róla? az is nagy mértékben károsítja a hajszálakat? Próbálta már valaki? A reklámban 3 hónapot ígérnek, de ti mit tapasztaltatok, meddig maradt egyenes a haj? Vélemény?

#haj #göndör #hajvasalás #hosszan tartó hajvasalás
2014. jan. 16. 16:15
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ne vasald túl gyakran. Ha azt akarod h egy seprű legyen akkor csinálhatod nyugodtan. Nem érdemes. Ha egyszer 'kiseprűsödik' többet nem is lesz olyan mint amilyen volt. Szerinted aki vasalja a haját az mért ne megy ki,úgy az utcára h ne vasalta volna ki? Mert szégyenli. Össze-vissza kell fújkálni és semmit nem ér. Ennyi a véleményem,de te tudod.
2014. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! ugyan ez volt a problémám,de rájöttem, hogy olyan a hajam amilyen és amúgy is mindenkinek az áll jól amivel született. ha ennyire zavar hogy göndör,növeszd meg és a hajad kicsit súlyosabb lesz és kevésbé göndörebb. HIába csináltatod meg a tartósat, attól mégjobban károsodik a hajad,ráadásul mivel nem alkalmilag saját magadnak egyenesítetted,néha szarul fog állni a hajad amikor felébredsz ezért szerintem fogadd el a hajad úgy ahogy van:)
2014. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es egy okos nő! Végre! Gratulálok! A sok vasalás teljesen tönkreteszi a hajad. A tartós vasalás olyan,mint a dauer, csak fordítva működik...mit nem adnék egy pici göndörségért. Olyan a hajam,mint a drót. De be nem dauerolnám!!!!
2014. márc. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Én már 8 éve vasalom a hajamat, derékig ér, de borzalmasan szét van törve a hajam :( Szóval inkább valami hajegyenesítést próbálj ki!:)
2014. márc. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne vasald túl gyakran, mert előbb utóbb tönkremegy a hajad!
2014. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!