Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy csinálják a tini lányok...

Hogy csinálják a tini lányok hogy egyetlen pattanás sincs az arcukon?

Figyelt kérdés
Már rengeteg mindent kipróbáltam a pattanások kezelésére/eltüntetésére de nem jártam túl nagy sikerrel és már nagyon idegesít. Ha a suliba rá nézek egy korom beli lányra akkor irigykedve nézem hogy neki egy sincs. Mit tegyek?
2014. jan. 8. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőlük!

De valószínű, hogy "sehogy". A legtöbb barátnőmnek egyetlen egy pattanása sem volt soha, így nem is kellett vele foglalkoznia. Nem mindenkit érit ez a probléma.

2014. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Fogamzásgátló, jó alapozó vagy genetika.
2014. jan. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vagy le vannak rendezve két naponta. a nemi élettől is elmúlnak a pattanások.
2014. jan. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2014. jan. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát én sosem voltam nagy pattanásos, egy kettő kijött néha, vagy ha valami olcsó bort ittam, vagy sok sajtot ettem, de ja, genetika... mióta fogamzásgátlót szedek meg már el is felejtettem mi az, hogy pattanás :D
2014. jan. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A nemi élettől is elmúlnak a pattanások?

Ennyi ésszel szabadlábon?

Ez akkora kamu , nemi életet élek és tele vagyok pattanással.

2014. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!