Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most lenne az elso hajfestesem...

Most lenne az elso hajfestesem. A kerdesem az lenne, hogy festeket vigyek a fodraszhoz vagy azt ott nala valasszam ki?

Figyelt kérdés
Az ottaniak jobb minoseguek, mint a drigerias? Ha nem viszek festeket mennyibe kerulhet egy festea egy egy minimalis vagas a vegeibol?

2014. jan. 7. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Van, ahol vitt festékkel is dolgoznak, de a fodrász által használt festék is jó minőségű. Az ára hajhossztól is függ, 3600-tól akár 8-10ezerig lájtam már festést, de átlagban olyan 4-6 ezer festéssel, vágás szárítással.
2014. jan. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*láttam
2014. jan. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a párom fodrász. A szalonban használt hajfestékeik sokkal jobb minőségűek, mint a drogériában kaphatók. Ők ki tudják keverni az ottani festékekből azt a színt, amire vágysz és tényleg olyan színű is lesz a hajad, nem úgy mint ami a bolti hajfestékek dobozán van feltüntetve, aztán teljesen más árnyalatot kapsz.

Kb 5-10 ezer körül fogsz fizetni vágással, mosással együtt.

2014. jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én még olyan fodrásznál nem jártam, akihez bármit is vinnem kellett volna - aztán én is fodrász lettem, és természetesen nekem is van mindenem, festékem is. Szép is lenne, ha nem igy lenne...

Eleve nem lehet profi munkát végezni csak professzionális termékkel, és felelősséget is csak azért lehet vállalni.

2014. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor nem viszek én festéket!

Az árak kicsit ledöbbentettek. Mini város ez, nem túl felkapott fodrásszal, hogy egy egészségügyi vágásért és festésért 10 ezret fizessek..vagy cska nem vagyok tisztában az árakkal :D

2014. jan. 8. 21:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha minőségi festékkel dolgozik a fodrász, akkor sajnos ő sem tudja annyival olcsóbban megvenni a festéket. Párom is 3-5 ezer körül veszi a festéket és ugye valamennyit kell emelni rajta, hogy legyen nyeresége. Plusz még a mosás, vágás, használt anyagok. De érdeklődd meg inkább a fodrászodat, hogy mennyiért fest :)
2014. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!