Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hangos egy epilátor és...

Milyen hangos egy epilátor és tényleg kiszedi a 0.5 milis szőrszálakat is?

Figyelt kérdés
Fent adott a két kérdés. Pl az epilátor egy mikróhoz képest milyen hangos? Vagy ha engedek kádba vizet akkor elnyomja a csobogás hangja? Csukott ajtón mennyire hallatszik át? Szóval milyen hangos? (Bármihez hasonlíthatjátok.)

2014. jan. 6. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb elég hangos, panelban nyilván két szinttel odébb is lehet hallani. :D Na jó, kb mint egy hajszárító szerintem.

És nem, tapasztalatom szerint kamu a fél mili, azokkal nem csinál semmit, a hosszabb szálakat meg csak kitépi. És a 3-4 héten át tartó simaság is kamu, úgy az első 10-15 évben, utána már tényleg kiritkul annyira. :D

Nekem nagyon nem vált be, inkább gyanta, 1-2 alkalom kozmetikus után otthon is menni fog, kevésbé fáj (legalábbis rövidebb ideig), nem zajos, nem dobálja szét az egész fürdőben a szőrszálakat, stb. :D

2014. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hosszabb szálaknál azt akartam írni, hogy eltépi. :D Szóval nem tövestől szedi ki, ami nem is tartós, nem is selymes simaság, és még jól be is tud gyulladni. De egy idő után ráérez az ember, milyen hossznál lehet normálisan használni az epilátort.
2014. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én megelégszem az egy héten át tartó simasággal is, mert a borotvából nagyon elegem van! Gyantát meg nem szeretném magamnak csinálni, nagyon béna vagyok az ilyenhez, mást megkérni nem tudok, pénz nincs kozmetikusra. Köszi a választ!
2014. jan. 6. 23:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért kell, hogy elnyomja a víz az epilátort? Szégyelled, a szőrtelenítést vagy mi?

Amúgy bőven olyan hangos, hogy nem fogja elnyomni semmi. Max egy centrifugázó mosógép.

2014. jan. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem nyomja el sajnos semmi a hangját, nagyon hangos. A fél milis szőrszárakat meg nem szedi ki, de ahogy az előző írta ha túl hosszú akkor nem ki hanem csak letépi a tövétől.. Szerintem a borotva könnyebb és egyszerűbb :)
2014. jan. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mert mihez hasonlítsam, ami körülbelül ugyanolyan hangos mindenkinél? Hiába írom hogy pl a csengőhöz viszonyíva, mert lehet hogy a te csengőd 3x hangosabb mint az enyém. Kellett valami viszonyítási alap. Bocs hogy ez jutott eszembe.

Köszönöm a válaszokat!

2014. jan. 7. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!