Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy merjek a barátomnál...

Hogy merjek a barátomnál smink nélkül lenni ha ilyen a bőröm?

Figyelt kérdés

Szeretjük egymást,még nem tartunk ott,hogy sokat legyünk egymással (suli miatt leginkább...) de ha oda kerül a sor akkor én nagyot fogok égni:/ Szeretek smink nélkül lenni,de megőrülök a szép bőrért.

Nem kenném magam semmivel nappal ha normálisabb lenne a bőröm és eltűnnének a kis hegek meg a pirosság...

Sokan mondják,hogy nem szabad kenni,de hiába...egész nyár alatt nem kentem semmivel és mégis ugyanolyan volt...

Akinek van barátja az hogy oldja meg ezt a kínos részt?



2014. jan. 6. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
A barátom nem a külsőm miatt szeret elsősorban.
2014. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem is szebb a bőröm egy kis alapozóval vagy BB krémmel, de pont az a jó a barátommal, hogy ő mindenhogy szeret. Nem érdekli, hogy nem porcelánbaba bőröm van, az sem ha kijön valami csúnya pattanás, neki mindenhogyan tetszem :) Szerintem ez a normális egy párkapcsolatban. Ha úgy már nem tesztel neki, akkor eleve rossz az egész kapcsolat.

Te nem szeretnéd ugyanúgy a barátodat, ha éppen nem csúcsformában van?

2014. jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Természetesen Szeretjük egymást nagyon és épp ezért szeretnék a legjobb lenni neki:)

Csak érdekelnek az esetleges megoldások.

2014. jan. 6. 20:48
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem ha smink nélkül is vagy a barátoddal de még is csak jött egy pattanás, akkor arra tegyél korrektort, az simán elmegy smink nélkülire :) de mégsem látszik ha piros ott a bőr :)
2014. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
álmosan, csipásan, félig kómásan izzadtan a legszebb nő a nő.
2014. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Soha nem használok alapozót. Sokszor óriási pattanások jönnek ki az arcomon, be is szokott dagadni az arcom.Barátom ugyanúgy szeret éy ugyanúgy szépnek tart(örülök hogy ilyen vak a rózsaszín felhőtől xD)

Keress fel egy bőrgyógyászt ő segíthet. Valóban nem ajánlatos kenni de magától nem jön rendbe.

Hosszútávon végképp rossz a sok alapozó mert csúnyább lesz a bőröd és öregít.Ismerősöm is legalább 10 évvel idősebbnek tűnt.Pedig a 30at se súrolta...

Ha a barátod szeret akkor nem a külsőd érdekli elsősorban.:)

2014. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

még a pattanásokat meg is oldom...csak utána a pirosság a bajom:/ meg néha a hegek...

piros hegek maradnak utána

leginkább ez zavar,főleg az arcom alsó részénél

2014. jan. 6. 21:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Az arcom nekem is tele van ronda piros foltokkal, azon kívül sem tökéletes a bőröm. De ha párommal alszok, nem szokott érdekelni a dolog, inkább lásson így, és fogadjon el, mint valami kamu cukormázat imádjon, és ráadásul nem vagyok hajlandó sminkben aludni. :D Sőt, ha nem megyünk sehova, akkor nappal sem igen kenem ki magam, max egy kis korrektort, ahova muszáj.

Egyébként vicces, de sok pasi nem fogékony az ilyesmire. Nálunk pl neki tök szép a bőre (örülnék, ha az enyém lenne olyan :D) és folyton rinyál, ha kijön rajta egy patti, szóval gondolod én mit paráztam. :D Erre egyszer kijelentette, hogy szerinte semmi baj az enyémmel meg tök jó... hát oké, talán sötétben, 20 méterről lehet, hogy az. :D Ellenben arra rendszeresen beszól, ha valahol észreveszi a sminket (minden alapozó túl sötét, ha csak korrektort használ az ember, akkor az úgyis rossz valahol, stb. :D) és az zavarja.

Szóval szerintem vedd lazán. Ha pedig olyan paraszt, hogy ronda megjegyzéseket tesz, legalább tudod, hogy nem ő a tökéletes ember. :D

(és bocsi, ha picit hosszú lett)

2014. jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha még suliba jársz el fog múlni magától. Ne kendd semmivel hétköznapra. Ha buliba mentek akkor elég.
2014. jan. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Nem szokott beszólni,elfogad meg minden csak én szeretnék túl jó lenni:)

Nappalra csak BB krémet szoktam

vagy néha korrektort ahova kell.

Amikor haza jövök akkor egyből ápolom,tisztítom és stb...:)

2014. jan. 7. 18:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!