Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkíttessem vagy sima szőke...

Szőkíttessem vagy sima szőke festéket kenjek rá?

Figyelt kérdés
Szeretnék vörös hajat, azt az élénkebb, narancsosabb árnyálatot. A hajam viszont barna, inkább sötétebb, mint világosabb, de nevezhetjük seszínűnek is. Félek a szőkítőtől, mert göndör vagyok, szóval a szőkítő szerintem duplán ártana neki. Ellenben elvileg ha veszek egy szőke festéket, 1-2 árnyalatot világosít a hajamon, nem? Persze nem lenne szép az eredmény, de aztán rá lehetne kenni a vörös festéket, mert szebben befogná a világosabb barnát, nem?
2014. jan. 4. 20:50
 1/3 anonim válasza:
KI NE SZŐKÍTSD!!! Én a szőkítő miatt szenvedek már fél éve, rengeteg letört a hajamból miatta. :(
2014. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Festékkelnem lehet világosítani,de szerintem szőkítsd bátran.Én is göndör hajú vagyok,az én hajamnak sem lett "komoly baja",annyit tehetsz,hogy előtte és utána többször használsz hajpakolást,hamar kiheveri(legalábbis az én esetemben így volt,én festett feketéről világosítottam)
2014. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hmm... A nővérem vett szőke festéket a barna hajára, és az világosított neki néhány árnyalatot, persze nem lehetett szőkének nevezni. Ezt még megcsinálta kétszer, tehát szőkítés nélkül festegette szőkével a haját, és tényleg szőke lett, szóval ezért agyalok ezen, de nem tudom, hogy a szőke hajfesték van-e annyira káros, mint a szőkítő...


Első, részvétem, pont az ilyesmit szeretném elkerülni. =/

2014. jan. 4. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!