Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Palette abszolút platina...

A Palette abszolút platina szőkítőről tapasztalatok? Használtátok? Vagy jobb a Skandinávszőke?

Figyelt kérdés

Csak az utóbbi anyumnak sárgás lett.... Én pedig szép világos és NEM sárga hajszínt szeretnék! Természetes hajam szőke volt, bebarnult, most pedig festve van, de nem szőkítve. Ha az Abszolút...-ot használnám, milyen lenne a hajam?


Légyszi adjatok tanácsot, fontos lenne nagyon! :)


2009. nov. 29. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem azzal van megcsinálva a hajam,és fehér:) bár először mindig sárga,és sokat kell hamvasítani.
2009. nov. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!:)


És hamvasítósamponnal hamvasítod festés után, mert egyből azért nem lesz olyan szééép fehér? :D

Te sem szívatod le a hajad, igaz? Csak befested azzal a festékkel és kész?!

Kb. milyen színe lesz? Nem tudsz linkelni egy hasonló képet?

És ha a hajam már van festve (de nem szőkítve), azon a részen is szép lesz, nem csak a lenövés lesz világos? :D

2009. nov. 29. 12:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Jégszőke jött be;)
2009. nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem a jégszőkétől sárgás lett, mert ugyebár nem akartam szőkíteni, de az abszolút platinában van szőkítőpor is, azt hiszem... :)

Ezért gondoltam, hogy annak szebb színe lenne. :)

2009. nov. 29. 13:52
 5/7 anonim ***** válasza:

hamvasítósamponnal szoktam,igen,kicsit sárgásra szívja le,és sokáig rajtahagyom a sampont olyankor.

[link]

nekem ilyesmi most.

2009. nov. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez szép! :)

És ilyen nagyon leszívja ez a festék, anélkül, hogy valami mást is használnál? Ez jó! :D

2009. nov. 29. 16:28
 7/7 anonim ***** válasza:
am sem sötét a hajam,meg előtte már egyszer befestettem szőkítővel.
2009. nov. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!