Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van esélyem valahogy lebarnulni?

Van esélyem valahogy lebarnulni?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy tipikus fehérbörű srác vagyok, elég sok anyajeggyel de szeretnék igazán abrna lenni. Most elkezdtem szoliba járni (csokicső), de inkább pirosas lettem mint barna, pedig nagyon fokozatosan jártam és néha szolikrémet is használtam. Ötlet? Tippek?

2014. jan. 2. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
barnítókrém,ha meg sok anyajegyed van felejtsd el a szolit
2014. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Esélytelen.
2014. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De napon letudok barnulni
2014. jan. 2. 22:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha napon le tudsz barnulni akkor én a helyedben kivárnám a nyarat, óvatosan napoznák mivel a nap is káros főleg az általad emlitett bőrtipusu emberek számára. Miután vége a nyárnak és egy egészséges barna szined van akkor járj rövid időkre szoláriumba, hogy megtartsd az elért szint.
2014. jan. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!