Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden hajbalzsam a hajamon...

Minden hajbalzsam a hajamon zsíros hatást kelt és összeragad stb. szerintetek mi lehet a baj? Ez egy hónapja van így előtte semmi baj nem volt akármelyiket használtam.

Figyelt kérdés
Nektek melyik használ legjobban nagyon igénybe vett hajra(töredezett,fénytelen...)?
2009. nov. 28. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
A mosott hajból kicsavarod a vizet, kensz rá balzsamot (vagy hajpakolást), a balzsamot rajtahagyod 4-5 percig, a pakolást fél óráig, majd alaposan kiőblíted. Körbecsavarod egy törölközővel, kinyomkodod belőle a vizet. Majd a tenyeredben szétoszlatsz egy kevés balzsamot, és szétkened a hajadon. A hajtövekre ne kenj. Én így szoktam, és nem szárad ki. Ha hosszú és nem szárítód, akkor fésüld ki hajkefével, különben nem szárad meg szépen. A hajpakolást ajánlom, nagyon szép tőle a hajad, selymes hatású.
2009. nov. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. nov. 29. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!