Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Almaecet hajfesték eltávolításra?

Almaecet hajfesték eltávolításra?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,hogy amellett,hogy szép fényes lesz tőle a haj még a festéket is lehozza. Ez igaz? Ti hogy használjátok,milyen arányban raktok bele vizet és almaecetet?

2014. jan. 2. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hozza le a festéket, azt nagyon nehéz leszedni, az lehet, hogy fényes lesz tőle a hajad.
2014. jan. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szimi14 ***** válasza:
ez hülyeség !
2014. jan. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
c vitamin por+sampon leszedi a festéket
2014. jan. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én használom az almaecetet, festett a hajam, de egyáltalán nem kopik tőle vagy ilyesmi.. :-) Fényes tőle, lassabban zsírosodik.

Régen, amikor barátnőm megunta a fekete haját, hamvasító samponnal kezdte mosni, szépen kikoptatta a festéket egy idő után és rá tudott festeni mással. Bár más hajszínnel nem tudom mit csinálna..


Én az almaecetes öblítést úgy alkalmazom, hogy, fél liter vízbe öntök egy kis almaecetet, kb 3-4 kanálnyi mennyiség lehet. Hajmosás végén öblítek vele.


21/L

2014. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!