Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire látszana meg a...

Mennyire látszana meg a hajamba a lila?

Figyelt kérdés

Sokáig fekete voltam de már több mint 1 éve nem festettem be szóval eléggé le van nőve a fekete pedig kifakult (barnás vöröses színre) Szóval ha befesteném lilára akkor mennyire látszana meg? Még 1 kérdés: Lehet kapni lila hajszínezőt? Nem akarok rendes festéket használni!

Az eredeti hajszínem sötétbarna.



2013. dec. 30. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Van lila hajszínező, de nem fogja befogni a hajad.

Nekem középbarna hajam van, ami sötétbarnára volt színezve, de már eléggé kikopott. Így festettem rá a lilát. Háromszor átmentem rajta, de még így se látszott.

2013. dec. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem teljesen vissza feketedett tőle a hajam,ha ráment a fény akkor lehetett lilás árnyalatot látni rajta
2013. dec. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erős lila színt csak az előzőleg kiszőkített hajból lehet csinálni, amúgy meg csak olyanok vannak, amik sötétek - általában feketék, és van némi lilás beütésük.
2013. dec. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vannak színezők, de azt hiszem 3 mosás után kijönnek. Én vettem egyet a fodrászkellékesnél, 1.000 Ft volt, de megérte, mert sok van benne. Hab állagú és nagyon-nagyon jó illata van! Sajnos nem tudok neked már márkát mondani, de biztosan tudnak valamit ajánlani.(Nekem középbarna hajamat nagyon szépen befogta)
2013. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!