Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszin illik hozzam?

Szepasszony kérdése:

Milyen hajszin illik hozzam?

Figyelt kérdés

Feher boru vagyok,pirulos,szoval nem az a falfeher!valamint vannak szeploim,nem sok,de nyaron elegge latszik!a szemem nagyon vilagos kek,a hajam eredeti szine olyan szokesbarna(nyaron eleg vilagos,telen sotetebb),a szemoldokom/szempillam nem olyan vilagos,barna!

A mostani hajszinem,gyenge kastan szinu!ez tetszik,csak az a baj,hogy kiemeli a karikaimat!


2013. dec. 29. 19:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szerinted a vörösnek melyik árnyalata?(képpel)...kismillió van belőle!
2013. dec. 29. 21:44
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem ez a vörös szín nagyon tetszik:

[link]

[link]

[link]

2013. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12-es kolléga gyorsabb volt, én is hasonló rézvörösre gondolnék először.

Bár kicsit feltűnő, nem tudom az mennyire okoz problémát. No meg te tudod legjobban elképzelni hogy állna az arcodhoz.

2013. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ezek tényleg nagyon szépek:-)köszi a képeket:-)ma megcsinálom(izgatott vagyok :-D)!utolsó, a feltünőség az nem baj:-)
2013. dec. 30. 11:44
 15/16 anonim ***** válasza:
;)
2013. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
vörös: [link]
2014. márc. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!