Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel dobhatnám fel a hajam?

Mivel dobhatnám fel a hajam?

Figyelt kérdés
176 cm vagyok, derékig érő szőkésbarna hajjal. Se frufru, se melír, ombré. A hajam még sosem volt festve, fodrászok azt mondják kár lenne befesteni. Teljesen egyenes, még egy fodrász keze után is max. 3-4 órát bír ki göndören/ hullámosan. Nem tudom mivel dobhatnám fel a hajam, mert annyira unalmas már. Levágatni istenments! :) Az osztályban már vagy 6 lány fru-frut vágatott magának, mindegyik srác azt mondta, rettenetesen néznek ki vele, barátomnak sem tetszik. Lófarokba se nagyon tudom tenni, mert elég nehéz hajam van, sűrű. Vagy szétengedem, vagy pedig befonom egyoldalba, néha akár fentről is. Nem tudnátok ajánlani valami gyors és egyszerű frizurákat, amivel feldobhatnám a hajam? L/18

2013. dec. 29. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon szép hajad lehet. Tényleg ne vágasd le. Nekem se tetszik a frufru. A hosszú haj jobb frufru nélkül. Többféle fonást is kipróbálhatnál: halszálka, parketta, 4-tincsel fonni. Akkor kipróbálhatnál félig feltűzött frizurákat is. A youtube-on elég sokféle frizurát találn.

Remélem tudtam segíteni.

2013. dec. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!