Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet hatékonyan, gyorsan...

Hogy lehet hatékonyan, gyorsan megtisztítani a hajkefét?

Figyelt kérdés
Megőrülök a kis szöszbigyóktól, amik rátekerednek a fésű tüskéire, alig lehet leszedni.
2009. nov. 27. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki és vegyél újat!... :D


Amúgy, ha azonnal (minden használat után!) kitisztítanád, akkor a szöszök sem kövesednének rá...

2009. nov. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen, általában így szoktam tisztítani :D:D

amúgy a férjem hajhabot használ és attól ragad rá letisztíthatatlanul minden szöszmösz, és őt nem tudom rávenni, hogy minden reggel takarítsa ki maga után...

2009. nov. 27. 15:36
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!


pont ma tisztítottam meg a sajátomat ,csak az a különbség hoyg nekem sima műanyag fésüm van de nekem is rárakódott a balzsam spré hab maradványai. Tartsd csap alá nyomj rá egy kis sampont és körömkefével súrold minden irányból,de előtte a hajszálakat szedd ki belőle.

2009. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, kipróbálom!
2009. dec. 1. 12:55
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!

megint én vagyok ,.figyi egy egyszerű kérdés miért nem veszel neki egy sima fésűt:)))) karácsonyra mondjuk,VAgy nem szereti azt a fajtát? sokkal könnyebb belőle kivenni a hajszálakat.VAgy nem tudja úgy belőni a haját???VAgy olyan hosszú haja van?? :))csakmert pasik nem nagyon szoktak körkefével fésülködni,NEm is fésülködnek:))) jó perzse ez a haj hosszától függ de pl az én párom nem szokta használni a fésüt.:P

2009. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!