Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen alapozót vagy hibajavít...

Milyen alapozót vagy hibajavítót ajánlanátok pattanás eltüntetésére?

Figyelt kérdés
Néha elég sokáig maradnak pattanásaim az arcomon, el szeretném őket bizonyos alkalmakkor tüntetni. Van valakinek valami bevált cucca? Milyen minőséget érdemes keresni? Pénz ez esetben nem számít! Köszi, sziasztok.

2013. dec. 27. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon tudom ajánlani a Bourjois alapozó korrektorát. Közép árkategória, de jó minőségű és könnyen kezelhető.
2013. dec. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
miss sporty:liquid concealer(korrektor,és imádom,mert leszárítja a pattanást,sőt még vitamint is tartalmaz....:)
2013. dec. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Én már régóta küzdöttem egy nagy pattanással az arcomon. A tévében láttam hogyan lehet leszárítani a pattanást. Nagyon olcsó és hatásos. Egy citromot kettévàgszés raksz rá szódabikarbónát és ezzel bedörzsölöd.

Én nem hittem benne de bevált 1-2héten belül eltünt (és csak egyszer csináltam) +(kicsit csíp)

Remélem sikerül!

Sok sikert!!

(Írj hogy mi lett!!!:)))

2013. dec. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

13/l

Előző voltam

2013. dec. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!