Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok nekem mondani olyan...

Tudtok nekem mondani olyan bőr haj és szépség ápolási krémeket, cucokat mondani nem túl drágán?

Figyelt kérdés
Pl.: testápolókra tonicokra balzsamokra a hajra és ilyen szépség ápolási szerekre gondolok. Tapasztalatokat és használatukat és leírhatjátok. Köszi:)

2013. dec. 26. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Ennek mi értelme?

Annyi márka létezik, mint égen a csillag, ráadásul mindenkinek más és más jön be, hisz mások az igényeink, más a bőrtípusunk.


Inkább olvasgass itt: [link] - ennyi véleményt egy kérdéssel úgyse tudnál összegyűjteni!

2013. dec. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, csak szeretnék kicsit többer foglalkozni magammal és olyanokat szeretnék használni ami szerintetek jó:)
2013. dec. 27. 10:52
 3/8 anonim ***** válasza:

De nem érted, hogy attól még, hogy nekem valami jó, közel sem jelenti azt, hogy neked is jó lesz?


A kozmetikumok NEM így működnek. Nincs egy olyan kence sem, ami MINDENKI bőrére csodaszerként hatna!

2013. dec. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudom. Csak szeretnék kipróbálni pàr kozmetikumot és közülük hátha bejön 1-2. Mindennkinek el kellet kezdeni valahol. De ha nem próbálok ki semmit akkor sosem tudom meg hogy jó lett volna-e az adott termék:)

Még jöhetnek válaszok:)

2013. dec. 27. 12:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Vak próbálgatással akár teljesen tönkre is teheted a bőrödet!
2013. dec. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hidd el nem őrülten és vakon szeretnék próbálkozni. Csupàn véleményeteket szerettem volna hallani egy egy kozmetikumról. Úgy gondolom ez nem baj. Ès ismét ki hangsúlyozom, hogy nem fogok őrült próbálkozásokba kezdeni csupán csak pár jófajta kozmetikum ötletet és róluk a véleményeteket szeretnék hallani.
2013. dec. 27. 16:06
 7/8 anonim válasza:
cremor aquosus olcsó és jó 300 Ft körüli hidratáló krém minden patikában árulnak, teafaolaj pattanásokra jó ez is olcsó, de a szaga az nem épp a legjobb...
2013. dec. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Huu.. nagyon kösziii:)
2013. dec. 29. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!