Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok nekem rézvörös...

Ajánlanátok nekem rézvörös hajfestéket?

Figyelt kérdés

Nos, elég hosszú a hajam története. 3 évig intenzív vörösvoltam, majd beszíneztem a hajam étcsokibarnára amihez 3 hónapig nem nyúltam. persze a végére átütött rendesen a vörös de nekem tetszett. aztán visszafestettem vörösre de tl sötét lett ezért a következő hajfestés előtt csináltam egy c-vitaminos hajpakolást, ami gyönyörűen, világosbarnás rézvörösesre kivilágosította. majd 'én nem festem egy darabig a hajm mert már nagyon durva állapotban van' címszóval újra beszíneztem színezővel gesztenyebarnára, amivel nem látszik a lenövésem annyira(az eredeti világosbarna hajszínemmel). először fekete lett majd szépen kopott. most napfényben nagyon csúnya színe van, átüt a fakó vörös. szerintem ha kétszer-háromszor megcsinálom a c-vitáspakolást gyönyörűen kivilágosítja ha az egyszeri ennyire bevált. majd jött egy ötlet hog én most nagyon rézvörösakarok lenni.(alapból az volt a terbem hogy nyárra picit vöröses világosbarna leszek.) Igazából nem az a rikító narancssárga akarok lenni, hanem szép vörösesbarnás. De nem is túl világos mert a szemöldököm fekete. [link]

[link]

[link]

ilyesmire gondolook. gyönyörű ez a szín.

Viszont nem szeretnémkárosítani nagyon a hajam továbbra sem. Milyen festéket ajánlanátok? Össze szeretném keverni a rézvöröset világosbarnával vagy szőkésbarnával(nekem a szőkésbarna dobozon lévő haj felel meg az eredeti színemnek-legalábbis egy-két dobozon) ÉS aki nem ért egyet a kveergetésselne is írjon. nekem mindig bevált.

Esetleg színezőből létezik? Nézegettem a khadi hennafesték rézvörösét is de az nekem nem tetszik, ikább sárgás.

Adjatok tippeket légyszi.


2013. dec. 26. 15:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!