Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Honnan szerzek élénk zöld...

Honnan szerzek élénk zöld hajfestéket?

Figyelt kérdés
Kicsit extrém hajszínt akarok egy koncertre. A jelenlegi szőke, de nem festett.
2008. júl. 14. 01:21
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Lehet kapni nagyobb áruházakban, de lehet, hogy drogériákban is olyan hajfestéket, ami egy mosás után kijön a hajból, szerintem az kéne, ha csak a koncertre akarsz ilyen hajat.
2008. júl. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi
2008. júl. 14. 07:23
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát sem áruházakban, sem drogériákban nem fogsz kapni :) nekem volt zöld a hajam, de az nem volt kimosható, hanem az volt a teljes színe, tartósan. Fodrász cikkek kellékek boltban lehet kapni, ott van kimosható is ha jól tudom!
2008. júl. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem feltétlenül akarom kimosni, ha jol néz ki, suliba is az lesz
2008. júl. 14. 08:07
 5/7 anonim ***** válasza:
hát egyik bnőmnek kék a haja...fodrászkellékesbe veszi a festéket,de megfakul nem tom hány hajmosás után..mondjuk neki csak alul kék...
2008. júl. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
38%
tapétaboltban biztos van jó festék.
2008. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom az Alfaparf Jean's Color hajszínezőből van zöld is, én még csak kéket és lilát próbáltam, de egész jók, bár nem olcsó. Kékből is zöld lesz néhány mosás után, ha szereted a változatosságot...:D Fodrászkellékesnél lehet kapni, máshol még nem láttam.
2008. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!