Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsírős, fénylő, de vízhiányos...

Zsírős, fénylő, de vízhiányos arcbőr ápolásához melyik terméket ajánlanád? Garnier, avon, oriflame, nivea termékek semmit sem érnek.

Figyelt kérdés
2013. dec. 17. 06:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Lady Stella van weboldaluk,nagyon jók.
2013. dec. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ziaja arckrémek, ma fogok venni, mert akciósak a dm- ben
2013. dec. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
ne drogériás termékekkel probálkozz hanem professzionálissal amit kozemtikus ajánl. Az ilcsi termékek telejsen természetesek nincs bennük semmi mesterséges anyag és árban kb annyi mint az általad emlitett márkák termékei. A honapon van lista megyénként ilcsi kozmetikusok listájáról. De ezen kivül is sokan dolgoznak vele. Ha látod valahol kiirva ott tudnak neked ajánlani krémet és tudsz is venni.
2013. dec. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Holt-tengeri sós krémek,masszorellato.hu-weboldalon lehet rendelni.Ráadásul nagy kiszerelés én most végig próbálgatom őket,mert,amit próbáltam az arcmasszázshoz ajánlott masszázs krémek,nekem azok is jobbak voltak a bolti krémeknél.

Pl a csokis arc masszázskrém.


Legközelebb a meggyes krémet akarom kipróbálni.

2013. dec. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
bőrgyógyász a téma
2013. dec. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
manna ében szappan (zsíros, pattanásos bőrre) + shea vaj (vékonyan kend be vele az arcod éjszakára, nem zsírosít)
2013. dec. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!