Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok vállig érő haj...

Mit ajánlotok vállig érő haj hordására? (hosszu arc) Esetleg rarert valami hajdúsító szert HÁZILAG? AVOKÁDÓ NÉLKÜL?

Figyelt kérdés
köszi köszi köszi köszi köszi köszi és még milliószor is köszi előre
2009. nov. 24. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

ha hosszú az arcod ajánlhatok frizurákat:

[link]


[link]


Bár ezt egy kissé fiúsnak tartom:

[link]


Nekem is hosszúkás az arcom és elvileg a rövid haj jobban áll mert nem emeli ki annyira a fejformát.Fodrász után vélemények alapján tényleg több embernek tetszettem rövid hajjal

2009. nov. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
házilag sajnos nemtudom, de használj Garnier Hajdúsítós sampont. Bocsi, hogy nem házilag mondtam >.<
2009. nov. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,nekem régen derékig érő hajam vot és most levágattam 2 hónapja vállig érőre(fokozatos)mindenki azt mondja sokkal job(és könnyeb is kezelni
2009. nov. 25. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!