Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Helia-D termékek közül most...

A Helia-D termékek közül most kettő is van ilyen díszdobozosban, melyik lenne a jobb?

Figyelt kérdés

[link]

[link] Ebben csak egy nappali és egy szemránckrém van.

Melyik lenne jobb egy 50 év feletti nőnek akinek vegyes a bőre, nem igazán sminkeli magát.



2013. dec. 14. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ajándékba? Hát nem tudom 50 körül még elég sértő szerintem ránctalanítót adni ajándékba.. Nagymamámnak megvenném esetleg,de te tudod. Ez olyan mintha te kövér lennél és fogyasztó teát kapnál mondjuk anyukádtól. Mindenki látja rajtad,de célozni rá elég aljas. Plusz szerintem nem is személyesek egyáltalán ezek az ajándékcsomagok,csak kb nem tudom mit vegyek alapon lekapom a polcról ajándékok.
2013. dec. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

50 év felettinek hogyne kéne már ránctalanitó??? Szemkörnyék ápolót 22-25 éves kórotol ajánlott hazsnálni mert olyankor már több a lebontó folyamat a börben mint az épitő. Persze ilyenkor még csak épphogy átbillent a mérleg nyelve de már több a lebontó. Könnyebb megelözni a dolgot mint utolag eltüntetni. sajnos ezt a legtöbb laikus ember igy nem gondolja végig és 30 körül jön hogy akkor most tüntessük el ezt azt, ami persze még megoldható de nehetezebb mintha már töb éve tenne ellene. persze az fontos hogy minig korának megfelelöt hazsnáljon az ember. Tehát 30 évesen ne 50 évesnek valót stb....

Kérdezö szerintem a második csomag jobb lenne.

(kozmetikus vagyok)

2013. dec. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Amúgy azért kap krémet, mert nagyon szereti az ilyen krémeket de magának sosem veszi meg mert drága. Ha én nem veszek neki senki. Tudja hogy ezt kap és nagyon örül neki. Emellett mindig kap valami olyat amit én csinálok. Varrok valamit meg ilyenek, hogy ne legyen személytelen.
2013. dec. 14. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!