Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért fakul ennyire tartósan...

Miért fakul ennyire tartósan festet hajam?

Figyelt kérdés

Pontosan egy hete voltam fodrásznál.A hajam közébarnára lett befestve tartós hajfestékkel.Azelőtt barnára festett hajam már telyesen kifakult,vöröses szőkés árnyalatot kapott.A hajam végül közébarnára lett befestve tartós hajfestékkel.Az eredmény nagyon szép lett.

Ám az első hajmosás során rengeteget engedett a színéből,a második hajmosás után pedig már ott tartok,hogy világos barna a hajszínem.(Sőt a vége megint kezd vörörses színüvé válni.)

normális,hogy egy tartós hajfesték ennyire fakul?mit tegyek,hogy ezt megállítsam?



2008. júl. 13. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
szia! sajnos velem is ez a helyzet, csak nekem a fekete festék mosáskor ömlik a fejemből.. nekem azt mondta a fodrászom ez természetes bár szerintem annyira nem.. annyit tehetsz hogy hajszínvédő samponnal mosod, és hajpakolás hajpakolás hajpakolás! nem adja vissza a színét, de valamennyire védi a hajad a napsugárzástól mert az jobban szívja.
2008. júl. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

milyen hajfestékt használtok? és milyen az alap hajszínetek?

nekem nagyon sok színű volt a hajam,de csak 3-4 hétnél láttam, hogy kopna a színe..

milyen gyakran mossátok? milyen samponnal?

2008. júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az alaphajszínem világos barna,aminek a vége (korábbi festés során) telyesen kifakult,és elég csúnya vörösös szőke árnyalata volt.Erre a fodrász Wella tartós hajfestéket kenhetett fel...(remélem,mert én mondtam neki,h.tartós legyen)

Először egy Rossmannos gyögynövényes,majd WU 2 samponnal mostam hajat.De most áttértem a Nivea barna hajra való samponára.a hajamat pedig általában hetente 2x mosom.

a dm ben láttam egy olyan sampont,ami barna színpigmenteket tartalmaz,és azzel barnás árnyalatot a ad a hajnak.Ki szeretném bróbálni.Mennyire hatásos?

2008. júl. 13. 19:39
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem szőke a hajam(festett) és nekem nem fakul,hanem sárgul egy idő után...de nekem nem fodrász festi,hanem anyum és nem fakult még ki sosem...
2008. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a palette jó,festesd be vakivel,a wella egy nagy rakás szar sztem...
2008. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a kettes vagyok! bocs, hogy ilyen későn reagálok :)

szal, a palette egész jó, eleinte én is azt használtam az ilyen "boltiak" közül, de sztem sokkal jobban jártok, ha elmenmtek egy fodrászkellékesbe, és ott kértek tanácsot!

én meglepődtem, hogy még a végén olcsóbbra is jött ki a festés, mint az "dm-rossmann-meg hasonlókban" kapható festékeknél.

de nekem most az elsőszámú favorit a mátrix, és a alfaparf termékek!

festett hajra nekem a Nívea samponok váltak be, meg talán az elseve, de a többitől zsírosodott a hajam, és ezért gyakrabban kellett mosni, így jobban is kopott.. meg vannak hajszínélénkítő szérumot, nézzetek körül a fodrászkellékesben, szakszerű segítséget kaptok (jobb esetben), és a hajatok is szép lesz :)

2008. júl. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2008. júl. 25. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!