Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barnítókrémet használok....

Barnítókrémet használok. Létezik az, hogy büdös a bőrön?

Figyelt kérdés
Dove-ot használok zuhanyzás után,szépen barnít,de reggelre iszonyú büdös lesz tőle a bőröm.Ez természetes?
2008. júl. 12. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
igen sajnos, a legtöbbnek erős "szoliszaga" van .. én már nagyon sokat kipróbáltam mind olyan volt ..kivéve a tesco-s, de komolyan.. :D jól barnít és nem leszek büdös tőle, és se a ruhán nem hagy foltot se a bőröm nem lett foltos
2008. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én az enyémet olyan fertőtlenítő szagnak érzem, nem nevezném büdösnek, szerintem megszokod... vagy te nem? Ha nagyon zavar, szerintem nem éri meg, bááár, szerintem majdnem mindent meg lehet szokni!
2008. júl. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a tescos az tény leg jó :) én most probáltam ki elösször eddig dove-t használtam de attol foltos lettem
2008. júl. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat!Nekem is foltos a bőröm a Dove-tól.Ha már kettőtöknél is bevállt,tuti kipróbálom a Tescósat.

A barnítókrémek szagát persze meg lehet szokni.A pasim viszont állandó humort csinál abból,milyen büdi tőle a bőröm. :-)

2008. júl. 15. 10:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!