Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajvasaló gyakori használata...

A hajvasaló gyakori használata okozhat hajhullást?

Figyelt kérdés
2008. júl. 12. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy igen. nekem pl a hajam mindig is hullott, szóval szerintem nem éppen a hajvasalótól, de az is benne van. inkább töredezik tőle, ezért nem használom mostanában olyan sokszor.
2008. júl. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
elégeti a hajat,megtörik a hajszál és kihullik...ha vékonyszálú a hajd,ne használj sokszor hajvasalót..ha meg muszáj,akkor jó minőségű jade,vagy kerámialaposat!!!
2008. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
hajhullást nem!de töredezhet a hajad. ha viszont hajhagymástol jön ki akkor az nemattol van. vagy a samponod nemjo vagy a balzsam
2008. okt. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
2008. szeptember óta használok hajvasalót rendszeresen. A hajam teljesen elveszítette a fényét, el van töredezve, és nagyon hullik. Eddig mindenki irigyelte a hajam.. most már nem dicsérik :( .. ennyit tesz egy hajvasaló!..
2009. febr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem is hullik tőle a hajam :S de ha meg nemhasználom, nemtetszek annyira magamnak :D
2009. márc. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

utolso válaszolo!

nem attol hullik a hajad !csak mivel kiszáritja eltöredezik a vége,de nem hullik!!!!!!biztosan rosz balzsamot használsz vagy sampont!

2009. márc. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

SZia / sziasztok!

Én is használok hajvasalót (illetve most abbahagyom), kegyetlenül összetöri a hajam és emiatt is a törött részek hullanak, meg amúgy is hullik a hajam a fekete festéktől (pedig csak hajszinezőt használok) ... :( szal nagy szívás az egész.. most úgy döntöttem leállok a hajfestéssel is egy két három hónapra meg hajvasalással is... és nekilátok csalánteát inni meg vettem hajhulls elleni sampont is.. meg lehet vitaminhiány is okozza szóval minden nap egy répát leküldök:):P... és ilyenek.. mindent megteszek hogy megint dús legyen a hajam.. eddig nekem is mindenki irigyelte hogy milyen dús hajam van.. most meg már érzem a copfomon hogy fele olyan vastag mint azelőtt volt ..:S nagyon bepánikoltam amikor marokszámra jött ki a hajam.:S gondolom a fogyókúrázás sem tett jót..:S SZÓVAL MINDENKI CSAK ÓVATOSAN! ÉS ÉN ÚGY GONDOLOM INKÁBB LEGYEN GÖNDÖR A HAJAM ÉS legyen festéklenövésem mint hogy pár éven belül kopasz legyek vagy valami:D....:S...:D... azt a fél évet kibírom ha a hajamat újra rendben láthatom... mindent pénzt és időt megér nekem!

2009. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hááát képzeljétek barna (volt) a hajam és kiszőkült a sok hajvasalástól :S és nekem iszonyat dús volt a hajam és mostanában meg ritkul :S de azért szeretem a hajvasalót :D bár nem kéne :S ^^
2009. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%

Nem hullhat tőle... Más oka van ha hullik a hajad. vagy sampon, balzsam, vitaminhiány de a hajhagymák halnak el. :(

Imádom a fodrászomat mivel van neki "meleg ollója"

Nem az a fajta amivel 3000-5000e ft körül vágnak sokkal jobb...

400 ft-ért csinálja mindössze a haj hossza nem változik csak az eltörött részeket húzza le a hajról és beforrasztja a végeit!

imádom egy hónapba egyszer elmegyek és nyugodtan vasalhatom nem törik el és nem szálkásodik a vége :)

Persze használok hővédő krémet és hajvégápolót de ezeket meg lehet úszni 1500-2000e ft-ból... És meg is éri, hogy szép legyen a hajad.

Fenékig erő hajam volt és most csak vállig...muszáj volt levágatnom mert akkor még nem ismertem ez a módszert.

nagyon nagyon megbántam.:S

Most növesztem =)

Sok sikert mindenkinek.

sziasztok :)

2009. nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!