Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyantát ajánlotok...

Milyen gyantát ajánlotok bajuszra?

Figyelt kérdés

elegem van ezekből a bolti sz.rokból!vagy ragad vagy nem,a bőrömet felsérti és a szőrt benn hagyja,csomószor végig kell rajta mennem,de még így is marad benn...

az a baj hogy alapból is sötét a hajam,mindenem,de a bőröm porcelán fehér,és a legkisebb szőr is már messziről világít...

eddig xepil-t vettem,mert a hipoallergén az jó szokott lenni,de az utolsó 2 doboz az már valami förtelem...

nem lehet valahol venni valami normálisat,amit a kozmetikusok is használnak?


2013. dec. 5. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:

én veet arcgyantát használok, igaz ez is bolti, de teljesen meg vagyok vele elégedve, párszor kipróbáltam mást, mert elég drága, de mindig visszatértem ehhez

még nem sértette fel soha a bőrömet sem

2013. dec. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is Veet-et használok,karra meg bajuszra ahol puha a szőr maradéktalanul leviszi. Ha sajnálom rá a pénzt,akkor kistükör meg szemöldökcsipesz és 5 perc alatt simára szedem. Ez utóbbi inkább így télen,mikor karomat kevesebbszer gyantázom,bajuszra meg lusta vagyok venni meg vagdosni,meg hajszárítózni. Igen ezek a bolti gyanták ahogy hívod,ennyi a nyitjuk hogy előtte egy percig fújd hajszárítóval. Volt amelyiken a pápa se segítene olyan gagyi,de az nem a veet. (kék a legjobb)
2013. dec. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Veet hideg arcgyantacsíkok.Nekem bevált.
2013. dec. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kipróbálom a veet-et.

engem is eddig az ára tartott vissza,mert nem szerettem volna úgy járni,hogy megveszem,és netalántán nem jó.

megölt volna a méreg :D

az a baj hogy csipesszel soha nem szedem ki...mármint sűrű és apró,sose végeznék vele...

nekem is pont az a bajom,hogy ami van 1-2 szál erősebb,azt simán kiszedi ami most van,de az aprókat mind ott hagyja...

2013. dec. 6. 00:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!