Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajam van, ha levágatom...

Zubaidah kérdése:

Hosszú hajam van, ha levágatom nem bánom meg?

Figyelt kérdés
Derékig érő erős szálú,dús szőkésbarna hajam van,ami szerintem is szép,de már unom.Vállig érőre szeretném levágatni,de nagyon félek hogy meg fogom bánni.Mit tegyek?

2013. dec. 4. 21:42
 1/9 anonim válasza:
Válaszd az arany középutat :)
2013. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnos én levágattam.És megbántam...:(

Szerintem ne vágasd le!

2013. dec. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne vágasd le. Én levágattam, megbántam.
2013. dec. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne vágasd le egyből, inkább fokozatosan. Előbb hátközépig, majd lapockáig, végül vállig.

Így fokozatosan megszokod. :)

2013. dec. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Senki nem tudhatja, hogy TE meg fogod-e bánni.

Én is vágattam már le derékig érő hajamat vállig érőre, nem bántam meg.

2013. dec. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én megbántam. És ha most vágatnám le is megbánnám, imádom hogy hosszú. A röviddel sokkal több gond van, és akárki akármit mond, sokkal kevésbé nőies. Én is úgy éreztem magam, mint akinek megcsonkolták a nőiességét.. jó, nem csak ez teszi az embert, de nekem rossz döntés volt.
2013. dec. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Más százezreket fizet hogy olyan haja legyen mint a tied,remélem el is adod egy fodrászatnak legyen már hasznod is :)

Én biztos csak annyit vágatnék mindig belőle ami épp el van már használva,szálkásabb végeket. Vagy max hátközépig. De vállig érő...Nekem az van,nagyon szívesen cserélnék veled mint sok más lány is :)

2013. dec. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hime-Ai válasza:
Nekem is fenékig érő hajam volt, előszőr csak hátközépig vágattam el és utánna vállig, nem bántam meg :) szerintem is fokozatosan vágasd a hajad és fél év uán vágattam hátközépig érőről válig érőig :)
2014. jan. 5. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is derékig érő hajam volt, majd 2013 nyarán levágattam vállig érőre. Nagyon-nagyon megbántam, alig várom, hogy legalább csak fele olyan hosszúra megnőjön, mint volt! De ettől függetlenül,lehet,hogy te nem bánod meg! Szerintem is úgy próbáld meg, hogy mindig egyre kisebbre vágatod, aztán majd eldöntöd, hogy tényleg akarod-e:) 17l
2014. febr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!