Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen házilag elkészített...

Milyen házilag elkészített pakolás jó a zsíros, pattanásos bőrre egy 12-13 évesnek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem keverj össze egy kocka élesztőt egy nagyon kevés tejjel, úgy, hogy fel tudd kenni az arcodra. Hagyod megszáradni, ledörzsölöd a csap fölött, különben mindenhol irdatlan büdös élesztőszag lesz majd, meg élesztő, és ami megmaradt, langyos vízzel lemosod. Nagyon jó, én mindig olyan jó feszesnek érzem tőle az arcom. Valamint jól szárít, és mattít, nem lesz fényes az arc sokáig. A dermofil pasztát tudom még ajánlani, a Rossmannban lehet kapni, 1000 ft körül van egy tégely, ami kb fél évig kitart.
2009. nov. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. nov. 22. 11:09
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Én sima hintőport használok,2-3 nap alatt leszárítja a pattanást,és a bőrt is kiszárítja,így az nem fog csillogni.
2009. nov. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a sima hintőport vízbe keverjek ösze vagy simán?
2011. febr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!