Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem boldogulok a pattanásokkal...

Nem boldogulok a pattanásokkal (? )

Figyelt kérdés
Sajnos még minden reggel úgy ébredek, hogy 3-4 fehér pattanás van az arcomon és előjön néha olyan is ami begyullad és napokig piros és fáj is :S És állandóan tele van piros foltokkal az arcom. Igazából régebben azt gondoltam, hogy majd kinövöm de már 19 éves vagyok (fiú) és még mostanra sem múlt el. Korábban voltam bőrgyógyásznál és annyit mondott, hogy ne egyek csokit és olajos magvakat... Egyébként nem az egész arcom ilyen csak az állam és a szám körül de ez épp elég baj. Szeretnék kérni pár tanácsot, hogy hogyan tudnám végleg eltüntetni ezeket. Köszönöm, hogy elolvastad, és ha esetleg valami tanácsot is írsz akkor azért is köszi :)

2013. nov. 28. 23:20
 1/1 anonim ***** válasza:

ne egyél csokit és olajos magvakat.

:)

szívesen


(napi 2liter tiszta víz, cukormentes étrend nélkül ilyen maradsz..nem várhatod el hogy kívül ragyogj amikor belül rohadsz.)

2013. nov. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!