Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok arról a lányról/...

Mit gondoltok arról a lányról/nőről, aki póthajat visel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy van egy adott lány, aki elkezd póthajat viselni. Mit gondoltok róla?

Tudom, hogy mindenkinek más a véleménye, de pont ez érdekelne.

Ugyanis sok helyen hallottam, hogy "milyen k*rvás, akinek póthaja van", "hülye r*banc", stb...

Az én véleményem, hogy szerintem meg attól, hogy valakinek póthaja van, még ugyanolyan ember. Sőt, lehet, hogy jobb is attól, aki épp azért k*rvázza le, mert póthaja van.

Tehát, ha láttok egy lányt, akinek mondjuk hosszú világos szőke vagy épp hosszú koromfekete póthaja van, vagy bármilyen színű, mellette divatosan öltözik, arról mi a véleményetek első látásra?

Egyébként nekem is van és kicsit sem vagyok r*bancos, nekem pont azért kellett feltenni, mert a saját hajam eltöredezett a folyamatosan vasalástól, festéstől.



2013. nov. 23. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

azt gondolom, hogy türelmetlen. volt egy "ismerősöm" csaj, aki vagy 2éven keresztül mondogatta, hogy neki kell póthaj. lett is neki, ezalatt én, aki nekiállt megnöveszteni az alig vállig érő haját, folyamatosan azt hallgattam tőle, hogy nekem miért nincs széttöredezve a hajam, meg milyen gyorsan nő, mit csinálok én vele. mikor mondtam, hogy semmi különöset, csak rendesen kezelem és figyelek rá, akkor meg kiröhögött. a póthajat mikor felrakta, már sötétben 100méterről látszott, hogy az nem a saját haja.

nekem szépen megnőtt a hajam, neki meg azóta is ugyan olyan rövid, széttöredezett végű haja van, mi régen.

feleslegesnek tartom, emellett a legtöbb lány olcsó, gagyit tesz fel, amiről lerí, hogy az bizony nem a sajátja, hanem egy "toldás". ha hosszú hajat akar, akkor szépen várja meg, míg megnő, ne pedig ilyen művi dolgokhoz folyamodjon. ha mondjuk egy alkalomra van szépen, igényesen felrakva, azzal nincs bajom, de hétköznapokra szerintem felesleges és a legtöbb lány fel is vág vele, ami meg szánni való...

2013. nov. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1-es: Egyetértek. Ha látszik, hogy póthaj, akkor isznyúan fake. Teljesen hibás következtetéseket vonhatnak le abból, hogy póthajad van.
2013. nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Én már elég régóta növesztem, közel 1 éve...a gond az, hogy bármit is csinálok vele, száraz a hajam és fénytelen.

És ez nem a vasalástól, festéstől, ugyanis volt, hogy abbahagytam mindkettőt EGYSZERRE. Mondhatom hogy néztem ki közel 5 centis lenövéssel...:D

De akkor sem jött helyre. Kezdem azt gondolni, hogy valami szervi problémám van, ami kihat a hajamra, ezért száraz.

Egyelőre persze növesztem, növesztem, de sűrűn használom a póthajat is.

2013. nov. 23. 20:23
 4/9 anonim ***** válasza:

csak annyit tudok tanácsolni ilyen téren, hogy: ne agyonreklámozott termékeket használj, én baba sampont használok, abból is vagy a kamillásat, vagy a búzacsírásat, egyrészt nagyon jó illatuk van, másrészt sokkal fényesebb a hajam tőlük és nem is zsírosodik is.

hajvasalót már vagy 1,5éve nem használok, vagy csak hébe-hóba, de akkor is csak kisebb igazításokra.

minél kevesebb kenceficének van kitéve a haj, annál jobban meghálálja, ez igaz a bőrre is.

sok sikert a hajnövesztéshez.

2013. nov. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1év nem olyan hosszú idő ilyen téren, én 3,5éve növesztem a hajamat és most az utóbbi fél évben ért el olyan hosszúságot ami már nagyon is tetszik :) sok sok türelem kell ehhez (is).
2013. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A legtöbben a legolcsóbb póthajat tetetik fel.Nah,az az olcsó l*tyós...Ha igényes és a hajszínével megegyezik,és nem ordít róla hogy póthaj(gondolok itt arra,hogy 4 embernek elegendő haj van a búrájára rakva),akkor szép is lehet.Egyik csoporttársamnak is van,megsúgom nem is vettem észre,nagyon szép.:)
2013. nov. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem ha jól van megcsinálva és minőségi akkor nem látszik,hogy póthaj pl barátnőmnek is van de nem látszik a varrat sem viszont van akik az olcsó szarokat rakják fel na az a gáz. Szerintem nem kell elítéln senkit én is akarok mert a fenékig érő hajamat vállig érőre vágattam és megbántam.
2013. nov. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

99%-ban látszik, hogy póthaj. Én azt nem szólnám le, akinek alapból nagyon kevés a haja, és a póthajat azért használja, hogy dúsabb legyen, meg max 10 centivel hosszabb a saját hajánál. De amit rengetegszer látni, hogy a kb. vállig vagy hátközépig érő hajba rakatnak seggig érő tincseket, az baromi igénytelennek és r*bancosnak néz ki.

Annyit a hajadról, hogy ha egyszer szétroncsolódott a festéstől meg a vasalástól, akkor ne várd, hogy 5 centis lenövés mellett rendbe jön. Majd rendszeres vágatás és kímélő ápolás mellett ha lenőtt az egész roncsolt (festett, vasalt) rész, akkor lesz egészséges hajad. Addig nem. Ez pár év, attól függ, milyen hosszú. Én kb. hat éve növesztem le a festést (szerencsére már kikopott, így csak nagyon erős fényben jól megnézve látszik, hogy meddig volt festve), még 10 cm van belőle nagyjából, mondjuk nekem fenékig ér a hajam, szóval tovább tart.

Persze a lenövesztés alatt is tudod növeszteni a hajad, de eleinte inkább mindig vágass le annyit, amennyit nőtt, mert ugye a vége van leginkább károsodva, azt érte legtöbb ideig a hő meg festve is az volt legtöbbször. Ha már kb. egy év után úgy látod, hogy jobb állapotban van, akkor elkezdheted ritkábban vágatni, 3 havonta 1 cm-t mondjuk.

2013. nov. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Erika.Kelemen válasza:

Nekem is póthajam van (felvarrás) de azért mert ritka a hajam és szeretném ha sűrűbb hatású legyen! Van aki egészségügyi problémák miatt kénytelen póthajat viselni van aki csak pl. egy szerelmi bánat miatt akar változtatni a megjelenésén és hosszú hajat akar azonnal (ez is igaz rám:)

Az ostoba kritikákkal nem kell foglalkozni, mert nem tudják a miértjét azok akik mondják és legtöbbször irigységből fakadnak a rosszindulatú megjegyzések!

Az viszont tény, hogy ha műhajat rakat fel valaki ami pl színben sem passzol, vagy rosszul raknak fel neki valamilyen póthajat, az tényleg tud rosszul kinézni!

Nekem 5-6éve van vagy csomózva vagy felvarrva a hajam, de még a közeli ismerőseim sem nagyon tudják megmondani, hogy az póthaj vagy a sajátom. Ha jól van megcsinálva akkor egyáltalán nem látszik! Ha rosszul akkor az lehet, hogy k*rvás hatást kelt. Egyszó mint száz jó fodrász kell, aki jól megcsinálja neked! Ha kell priviben megírom a fodrászom elérhetőségét. Csak ajánlani tudom és nagyon meg vagyok vele elégedve!

2013. nov. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!