Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mennyibe kerülhet...

Szerintetek mennyibe kerülhet egy ekkora hajbeültetés? (link a megjegyzésnél)

Figyelt kérdés

[link]


mindkét pajeszomnál nem nőtt ki a piros résznél a hajam (látszik a különbség ott, ahol kinőtt és ahol nem), a fodrászom is megmondta ezt... mindkét oldalon össz mennyibe kerülhet szerintetek ez kb.?


2009. nov. 19. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:

A barátom bátyjának a homlokánál ültettek be hajat 2 oldalt, nem nagy területen (tarkóból szedtek ki hajat- hajhagymát) 600 000 Ft volt. Kb. 1 hónap múlva már kezdtek kinőni a hajszálak :)


Ági

2009. nov. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem gáz,h hajat ültetgessenek és ennyi pénzt költs rá!
2009. nov. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor nekemis 500-600ezer forintot kellene költenem erre?:S akkor inkább nem csináltatok olyat...:O
2009. nov. 19. 18:50
 4/8 anonim válasza:
Annyit nem ér...:)
2010. márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
szerintem egy akkora területre nem nagyon éri meg kb 600.000-ért hajbeültetést csináltatni... a fénykép alapján nem tűnik durvának és nem is nagyon észrevehető... ha mondjuk a homlokon lenne olyan, hogy pl lány létedre is kopaszodsz (örökölted...) arra inkább azt mondanám, hogy csináltasd meg :) de ez csak az én véleményem :)
2011. máj. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kassaizoli válasza:
Szerintem sokkal olcsóbb mint 600e inkább olyan 200-300 körül.
2012. márc. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A 200e körüli sokkal reálisabbnak tűnik, de ilyen fotón nem könnyű megállapítani, hogy pontosan mekkora a terület és fontos kérdés, hogy milyen "sűrűségre" lenne szükség.


Szerintem, ha a képet és a kérdést elküldöd mondjuk Nekik [link] tudnak pontosabb választ adni.


Egyébként pedig valóban nem tűnik vészesnek. :) Ilyen helyre néha csak hajtetoválást csináltatnak az érintettek.

2012. nov. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Micsoda nagy probléma te jó isten...
2013. dec. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!