Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Befogná így a Hidrogénsző...

SOS! Befogná így a Hidrogénszőke hajamat a festék?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeptember végén hidrogénezte a hajamat a fodrász na most múlt héten vettem ilyet : [link]


ugye ilyen fehéres szőke voltam a lenövésem meg elég sötét és ez a festék csak világositotta a lenövést.Nos most ezen a héten beszeretném inkább festeni valami világos gesztenyebarna félécel.Szerintetek esélytelen hogy tényleg szép világosbarna legyen? Tudnátok festékfajtákat is ajánlani ami bevált? Kioktatást hogy de buta vagy miért festetted be stb nem kérek.Köszönöm a válaszokat!


2013. nov. 20. 15:37
 1/2 A kérdező kommentje:
bocsi nem igy akartam a linket ha rámentek ott:a 2. kép pontosan olyan volt
2013. nov. 20. 15:39
 2/2 anonim ***** válasza:

Amíg le nem nő a hajad addig semmilyen festék nem fog megmaradni benne. 2 mosásig bírja, aztán ronda... ez a fő gond vele.

A világos gesztenyebarna alatt nem tudom mit értesz pontosan, de semmiképp ne ilyen vacak bolti festékeket vegyél mint a linkedben is van. Ezeknek még a színe is kiszámíthatatlan. Meg a világos festékekben az oxi is erős szokott lenni, neked pedig az eléggé tönkrevágná a hajadat is, nincs is rá szükség.

Jó festékeket fodrászkellékesben találsz. Alfaparf, meg a többi.

2013. nov. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!