Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolaj miatt hullik a...

Ricinusolaj miatt hullik a hajam, mit tegyek hogy megakadályozzam?

Figyelt kérdés
Másfél éve ricinusozom a hajam (nem sok eredménnyel) és elkezdett hullani a hajam, főleg mikor mosom meg vasalom. Most abbahagytam, egy pár hete már nem teszem rá, de még nem múlt el a hajhullás. Mit tehetnék? Eddig ilyen gondom sosem volt, a hajam sosem hullott.
2013. nov. 18. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
adj idöt neki amig leáll. sajnos van akinek nem jó és hullik töle van akinek meg nagyon jót tesz.
2013. nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
a vasalas sem tesz tul jot a hajadnak, az is biztos. hagyd beken egy ideig (semmi festes, vasalas, dauer, ilyesmi).
2013. nov. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezt én is hallottam már ismerősömtől h a ricinus olaj nem jó.hajhullást eredményezhet...
2013. nov. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A ricinusnak azért nem volt eredménye a hajadon mivel hajra nincs is semmilyen hatása... persze olajos lesz tőle de ennyi. Nem értem ezt másfél év alatt hogy nem vetted észre, vagy ha hullik a hajad legalább egy hozzáértő orvoshoz elmehettél volna és ő is elmondja hogy olajakat ne kenj a fejedre mert csak hajhullást okoz meg zsírossá teheti...

A Herbavita hajszeszt próbáld ki, minden nap száraz fejbőrre kend fel. Ha 2 hét alatt nem hat akkor csak orvos segíthet.

2013. nov. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!