Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Head &...

Mi a véleményetek a Head & Shoulders samponokról és balzsamokról?

Figyelt kérdés

2013. nov. 16. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
régen használt nekem, de most újra kipróbáltam, és ugyanúgy 3-4 naponta kell hajat mossak, úgy hogy két napig jó a hajam, utána szárazsampon.
2013. nov. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én azt használom ésnagyon szeretem. :)
2013. nov. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Az Öko-Test kutatása szerint a négy legnépszerűbb korpásodás elleni sampon, a Dove, a Garnier Fructis, a Head and Shoulders és a Pantene Pro-V is tartalmaz formaldehidet, vagy ennek származékát. A kémiai anyagot, melynek oldata a legtöbb baktériumot és gombát elpusztítja, a Nemzetközi Rákkutató Ügynökség 2004-ben nyilvánította rákkeltőnek."
2013. nov. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
A hajra nézve a samponokban a tisztítóanyagok, szulfátok a legkárosabbak. Egy átlag samponban van 1-2féle szulfát, a H&S-ben 6!!, úgyhogy én nem kenném a hajamra.
2013. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!