Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akneroxid gél, kérdés lent. (? )

Gabor9 kérdése:

Akneroxid gél, kérdés lent. (? )

Figyelt kérdés
Miután mindenki nagyon dícsérte az Akneroxidot, úgy döntöttem, kipróbálom. Eddig semmi nem segített, 2 nap után észrevételek: nagyon kiszárította a problémás részeket (ezzel tisztában voltam), arcom viszket, húzódik a bőr is, nem túl kellemes. A gondot az okozza, hogy mintha még jobban kipirosította volna a pattanásokat, élénkebbek lettek. Ezek a "tünetek" természetesek, el fognak múlni, vagy abba kéne hagynom a kenést? (köszi a válaszokat előre is)
2013. nov. 14. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Két nap alatt ne várj csodát, hosszabb idő kell neki, hogy hasson. A bőrszárazság ellen nekem azt javasolta a bőrgyógyász (nem ezt, de hasonló hatású pattanás elleni szert használtam), hogy ha nagyon kiszárít, esetleg hámlani kezd az arcom, hagyjak ki 1-1 napot aztán folytassam. Esetleg megpróbálhatsz valami hidratálókrémet, csak vigyázz, ne zsírosítson. Pl. a Neutrogenanak van pattanásos bőrre való hidratálója, nekem az bevált (igaz, a nevedből úgy veszem ki, fiú vagy, akkor lehet nem fog tetszeni a rózsaszín tubusa, de valamit valamiért :D), de biztos van más is.
2013. nov. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a választ! :)

Jelen esetben abszolút nem érdekel, milyen színű XD Viszont ez a durva kipirosodás nagyon aggaszt, nagyon csúnya lett tőle.. De akkor erre a panaszra is mehet ez a hidratáló?

2013. nov. 15. 00:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!