Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszínezésről tapasztalat?

Hajszínezésről tapasztalat?

Figyelt kérdés

Fodrásznál vettem csak észre milyen fakó a hajam (sötétbarna), így ő is fölvetette, hogy lehetne színezni, kicsit mélyíteni az árnyalatot.

Nekem még sosem volt se festve, se színezve a hajam. Szerintetek érdemes belekezdeni, a színezés tényleg nem roncsolja?

Házilag érdemes próbálkozni, vagy (ahogy olvastam pár véleményt) itt is előfordulhat, hogy más árnyalatot kapunk, így jobb szakemberre bízni?


2013. nov. 14. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem roncsolja. A sötétbarnát annyira nem tudod házilag elrontani. Ha csak szinezed, az mosáskor egyre jobban fakul, cserében kicsit beszinezheti a párnát meg a törölközőt, de ez kimosható.
2013. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A színező nem igazán, legalábbis sokkal kevésbé roncsolja a hajat, mint a rendes festés. Nekem eddig háromszor volt színezve (egyszer sötétbarnára, kétszer kékesfeketére) a hajam, de nem vettem észre, hogy romlott volna a minősége. (Vagyis az elmúlt időben könnyebben törik, de ennek sokkal inkább pszichés okai vannak.)

Vannak egészen megbízható színezők, de ha tartasz tőle, nyugodtan csináltasd fodrásszal.

2013. nov. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


És milyen terméket javasoltok? Hennáról van valami tapasztalatotok?

2013. nov. 14. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:
A henna jó hajra, de csak akkor, ha tiszta henna és az vöröses színt ad. Ha hennás hajfesték az hülyeség. A henna lényege, hogy természetse, minden vegyszertől mentes. Ha már festékkel, hidrogénperoxiddal és kit tudja mivel van keverve, akkor már nem sok értelme van. Vegyél valami jobb minőségű terméket.
2013. nov. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. nov. 15. 12:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!