Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám eltüntetni a...

Hogyan tudnám eltüntetni a hátamról és vállamról a pattanásokat?

Figyelt kérdés
A vállamon van pár és a hátamon, amit tudok kinyomom de piros folt marad ott..persze ilyenkor az ember nem nagyon jár strandra/fürdeni stb így nem vészes...de mivel tudnál eltüntetni, az arcom nem pattanásos így nem is nagyon értem ott miért. Miteszerek ellen milyen krémet tudtok vagy jó arra is az arctonik?

2013. nov. 14. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
acneredox, gyógyszertárban lehet kapni
2013. nov. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor kezdett el pattanásosodni a hátam, amikor melltartót kezdtem hordani. Aztán rájöttem, hogy azért jöttek ki, mert a gagyi kínait hordtam, aminek az anyagösszetétele elég pocsék...magas nylon tartalom például. Próbáld meg a pamutot, igaz, hogy drágább, de nem véletlenül!
2013. nov. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én akneroxidot (szintén gyógyszertár) és sószappant használok, egészen hatásosak. reggelenként néha tonikozok, így alig van pár darab.
2013. nov. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
fürödj fürdőszivaccsal,az eltávolítja az elhalt hámsejteket,ezen kívül majd nyáron napoztasd sokat(nem azt értem ezalatt hogy déli 12kor,meg napi 10 órát) a hátad,mert a napfény antibakteriális hatású..ha van az ismerettségi körödben orvos,akkor a bioptron lámpa segíthet helyettesíteni a napfényt...szerintem gyógyszert csak végső megoldásként próbálj ki,de ha nagyon vészesnek érzed,kikérheted egy bőrgyógyász véleményét is
2013. nov. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!