Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » WU2 Miraculum samponról...

WU2 Miraculum samponról vélemények?

Figyelt kérdés

2013. nov. 10. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Festett hajra nem jó, de ezen kìvül nincs vele baj
2013. nov. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon jó.
2013. nov. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) aki tud még írhat :)
2013. nov. 10. 15:58
 4/8 anonim válasza:
100%
Mivel barátosném neked nem festett a hajad, így jó lesz, én is szoktam használni :DD
2013. nov. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) xD
2013. nov. 10. 16:21
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom, mint az összes többi sampon, ez is valakinek beválik, másnak pedig nem.

Én rühellem. A szaga is irritál, de az még hagyján. A hajamat és a fejbőrömet kiszárítja, viszketek tőle, mint aki rühes, másnapra meg már teljesen zsíros. Szóval én inkább kerülöm. Ettől persze neked még lehet tökéletes. :D

2013. nov. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én pont a szagát (azt nem írom, hogy illatát) szeretem, a gyerekkoromra emlékeztet. :D

Viszont maga a sampon valami förtelmes. Agyonszárítja a hajat, a fejbőrt. Nekem emiatt még gyorsabban zsírosodott tőle a hajam, a vége meg úgy kiszáradt, hiába balzsamoztam, hogy utána elég sok idő kellett, hogy rendbe jöjjön. Fenékig ér a hajam, így nem mindegy, mit kenek rá. Hosszú hajra egyáltalán nem ajánlom ezt, tönkreteszi.

Barátnőm is ezt használta egy ideig, aztán csodálkozott, hogy pár hónap után annyira tört a haja, hogy nem bírta kifésülni csak a zuhany alatt, aztán le is kellett neki vágni csípőig érőről váll alá érőre. Pedig balzsamot is használt. Asszem ez mindent elmond erről a samponról. :D Kb. olyan, mintha mosogatószerrel mosnál hajat. Tömény tisztítószer, semmi ápolószer.

2013. nov. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem nagyon jó én is ezt használom nekem bevált.
2015. szept. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!