Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajszín áll jobban...

Melyik hajszín áll jobban (szőke vs sötétbarna)? 16/L

Figyelt kérdés

Anno szőkésbarna hajam volt. Gyógynövénnyel ,,befestettem" sötétbarnára(henna+indigo).

Gondolkozom,hogy visszacsinálom a hajam szőkére,mert elég macerás már ez a gyógynövényesdi.

Viszont akárhogy töröm a fejem,egyszerűen nem tudom eldönteni,melyik áll jobban.


Linkelek képeket mindkettőről.

Azért azt is vegyük figyelembe,hogy azokon a képeken amiken szőkés a hajam 13-14 éves vagyok,szóval nem mai képek.

A cél nem a magamutogatás,csak érdekelne szerintetek melyik a jobb.

Azt is szögezzük le,ha visszaváltok szőkére,akkor 1-2 árnyalattal világosabbat szeretnék mint amit a képeken fogtok látni.


Ezer köszönet!!!


Sötétbarna:


1, [link]


2,

[link] (bocsi a nyomi smink miatt)


3,

[link]


4,

[link]



Szőkésbarna:

1,

[link]


2,

[link]


3,

[link]


4,

[link]



UI.:Azért a sok kép,mert elég érdekes fotó arcom van,minden képen máshogy nézek ki.


2013. nov. 10. 11:16
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,sokat segítettetek a választásban!


A szőke felé hajlok,75%,hogy visszafestetem. Ha tényleg így lesz márpedig valószínűleg igen,linkelek majd nektek képet az eredményről,hátha érdekel valakit. Ha nem lesz jó,megint visszatérek a sötétbarnához.

Puszi!

2013. nov. 10. 15:55
 22/26 anonim ***** válasza:
Azért azt megjegyezném hogy nem valami egészséges főleg nem 16 évesen hogy össze vissza fested a hajad, főleg hogy sötétből világosba világosból sötétbe... Tönkre fogod tenni... Én megmaradnék a helyedben egy színnél vagy befesteném az eredetihez hasonlóra és hagynám lenőni... De ahogy érzed. Amúgy eredeti hajad milyen színű?
2013. nov. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Az eredeti hajam a sötétszőke.

Valóban káros lenne,de mint említettem,100% gyógynövénnyel lett sötétre ,,festve".

Ha visszacsinálom szőkére az alig fog eltérni az eredetimtől,hogy szinte észrevétlen legyen a lenövés,így nem lesz szükség állandó festegetésre.

Ha visszafesteném sötétbarnára az ismét gyógynövénnyel történne meg,ergo egyetlen egy alkalommal érte vegyszer a hajamat,tehát nem sokat ártottam neki. :)

2013. nov. 10. 16:08
 24/26 anonim ***** válasza:
Ha az eredeti hajszíned ilyen szép volt akkor viszont totál nem értem miért festetted be :O
2013. nov. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
csakis sötétbarna! 22F
2013. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

szőke! 30/F

(és majd meséld el mi történt meg mutass képet is:)

2013. nov. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!