Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen alapozót tudtok ajánlan...

Milyen alapozót tudtok ajánlani fehér bőrű lánynak?

Figyelt kérdés

Elég fehér a bőröm,és mivel pattanásos szeretem eltüntetni alapozóval. Csak sajnos soha nem találom ez a jó színt,mindig látom a maszk hatást,és egy idő után le is jön. Eléggé fehér bőrű vagyok. Milyen alapozót tudnátok ajánlani,ami jó és nem lesz maszk hatású? 16/L A következőeket már próbáltam és nem jött be (mind 01-es árnyalatba): [link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2009. nov. 16. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fehér testfestéket és keverj hozzá sötétebb alapozót.
2009. nov. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vichy Normateint-ből a legvilágosabb (15-ös, Opal) árnyalat. A pattanásokat elfedi, ha nem használod az egész arcodon, korrektornak is tökéletes. Egész arcon használva, ha ügyesen oszlatod el, és nem túl sokat használsz, akkor nem lesz maszk szerű, de egy kis arcpirosítóval, vagy bronzosítóval (egészséges mennyiségben, nem kilóra) nagyon szép hatást lehet elérni vele. Az ára elég borsos mondjuk (6000 Ft körül van, ha jól emlékszem), de szerintem megéri! Akár úgy is használhatod, hogy csak a pattanásokra kened korrektorként, és egy másik, olcsóbb alapozót használsz az egész arcon, viszont ha nagyon problémás a bőröd, akkor érdemes mindenhol ezt használni. Remélem tudtam segíteni!
2009. nov. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
essence 01 light.
2009. nov. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
miss porty max energy. Félig fed csak, szóval nem lesz maszkszerű. ebből vannak világosabb árnyalatok, de nem fog látszódni, vagy feltűnni hogy le vagy vakolva :)
2009. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem ne alapozót használj

a körpúder sokkal hatásosabb ha a bőrszinednek megfelelőt veszel.. én a manhattant ajánlom

nagyon jol fed és ha nem raksz tul sokat az arcodra... megse látszik

nekem bejött és én se vagyok tul sötét bőrű:)

2009. dec. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Maybelline Affinitone...Épp arra jó,hogy az esetleges szinárnyalat különbségeket kiegyensúlyozza, igy nekem tökéletes a pattanások befedésére, és az össze eléggé világos belőle, nem masz hatású. keresd meg a legvilágosabbat
2009. dec. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is fehér a böröm,szintén pattanásos és kőpudert használok és a legvilágosabbat,1,2-es színárnyalatot:)és sokkal jobb mint az alapozó.
2009. dec. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!