Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen a futura póthaj?...

Milyen a futura póthaj? Tapasztalatok? Többi lent.

Figyelt kérdés

Most szeretnék venni olcsón egy póthajat,ezért döntöttem emellett,akinek volt már az írja le a tapasztalatait.


Szeretném megkérdezni,ha pl megyek akkor nem fogja úgy fújni a szél,hogy az egészet hátraviszi?xD Mert az tökgáz és látszik is,hogy nem eredeti.


És mennyire hat természetesnek?


100g elég az egész fejemre vagy vegyek többet? vagy mennyit vegye?


Vagy van ennél jobb póthaj?


És bizonyos használat után látszik,hogy roncsolódott?


előre is köszi a válaszokat.



2013. nov. 9. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából ugyanúgy viselkedik mint az emberi haj. Kicsit jobban kócolódik, de nem olyan rossz mint a normál szintetikus hajak.

A szintetikus hajak között a futura a legkevésbé fényes. Emberi hajjal elég nehéz összedolgozni. Minél hosszabb az eredeti haj, annál jobban vegyül vele. Ha nagy a hosszkülönbség akkor elég feltűnő.

Felvarratni nem igazán érdemes szerintem.

Mivel a szálak mind egyforma hosszúak (nincsenek benne rövidebbek mint az emberi haj tresszekben), ezért kevésbé tűnik dúsnak, 40 centiből elég egy csomag, de a hosszabbaknál már szerintem érdemes, másfél, két csomagot venni.

Kb napi szinten át kell vasalni, mer egyébként a vége elkezd kreppesedni és kócolódni. Vasalás után megint sima és selymes lesz.


Felvarratni nem igazán éri meg véleményem szerint.

2013. nov. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként két csomag áráért már kapsz egy csomag emberi hajat az eBay-en.
2013. nov. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szia köszi a választ ment a zöld!:)

Hát Ebayen van egy két rossz tapasztalatom,de tegnap kerestem kutattam és azt hiszem találtam egy tökéletes eredeti hajat.:) Kösziszépen.

2013. nov. 10. 12:21
 4/8 anonim válasza:
100%
nekem 60 cm,futura póthajam van amihez vettem csattot,így este leveszem h ne kócolodjon annyira,a szél hátraviszi összekocolja,így ugy jártam,hogy vághattuk kia felét olyan csomó lett benne pedig mindigis kifésültem,ápoltam..páran nem vették észre,hogy póthaj,de volt aki igen,és akinek mondtam és már sokszor látta könyörög,hogy vegyem le 2 hónapja van meg,volt amikor öszecoppfoztam akkor is összeállt végképp amikor befontam,azt tanácsolták ahonnan vettem h vizesen vasaljam amióta vasalom töredezettnek tűnik az egész és mostmár megse látszik h vasalva vagy egyátalán fésülve van..göndöríteni meg véképp nem lehet,mind1 1 próbát azér megér,most énis nagyon tanácstalan vagyok,ugy képzeld el h aki KIKbe vett 600 ftos póthajat az szebb mint az én 8ezer ftos futurám..
2013. nov. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ment a zöld.:)

Juj szegény:/ Hát akkor sajnálom,lehet érdemesebb lenne kidobnod vagy eladnod. 8ezerért ilyen haj.:/ én most találtam eredetit 65 centis 16ért. mondjuk duplája,de egyszer kell megvenni.:/ és jó lesz tovább. Remélem te is találsz egy normális hajat.:)

Nekem is volt kínaiból egy haj de az béna volt.:/ meg volt sima fekete félig eredeti félig mű haj._. az viszont egészjó.:) De mostmár csak eredetit veszek szerintem.:) És teljesül az egyik álmom!:)

Köszönöm a válaszokat.:)

2013. nov. 16. 19:42
 6/8 anonim válasza:
[link] ez szerinted jó minőségre?
2013. nov. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A póthajnál nem úgy van hogy 'egyszer kell megvenni'. A legjobb minőségű is max egy évig bírja, de akkor is egy rakás hajápolót rá kell rakni, emellett kímélni kell. Nincs az hogy összefestegeted, meg minden nap vasalod, különben egy hónap alatt mehet a kukába. Csak megbízható helyről vásároljatok, mert már mindenhol megpróbálnak átvágni! A rossz minőségű hajat bekenik szilikonnal aminek köszönhetően egészségesnek tűnik, de az pár mosással eltűnik és kezelhetetlen lesz. Higgyétek el 20ezer ft alatt nem fogtok jó minőségű emberi hajat kapni!
2014. dec. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de hátha valaki nezelodik a témában... :)

Futura hajam van, csatos. Ezek élettartama maximum 3 hónap, a 2 szettem (2 db clip &go) 17.000 Ft volt. Nem értem napi hordas mellett miért csodalkozik bárki, hogy 2 hónap után kuka. Ez alkalmi haj, én se hordom naponta, 2 hónapos, néha atvasalom és selymes. Fésű csak tangle teezer wet detangler. Ez a legkimeletesebb minden hajhoz.

Heti 2 3 használattal 3 4 hónapot simán kibir, de nem reggeltől estig. Sőt ha napkozben érzem hogy kócolódik és van lehetőségem, lecsatolom, atfesulom és visszarakom.

Ezelőtt sokféle emberi hajam volt, könnyebb volt azokat formázni tény, de nem voltak sokkal elethubbek mint a futura.

2021. dec. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!