Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha befestem hajszínezővel a...

Ha befestem hajszínezővel a hajam mennyi idő után jön le teljesen?

Figyelt kérdés
24x mosás után van ráírva.És, ha mondjuk befestem vörösre a hajam, szokott lenni ez a kis vöröses utóhatás ami márcsak fényben látszik egy picit.Az mennyi idő után múlik el?
2009. nov. 16. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem márkája válogatja.. nekem egyik kijött 3 mosás után, ugyanabból a márkából másik szín 1 hónap után, sőt volt olyan is ami a világért nem akart kijönni...=/
2009. nov. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az egyik osztálytársam feketére festette a haját ilyen színezőcuccal. Nos, ez egy éve volt. Azóta is fekete. Bár már nem teljesen fekete, de csak azért nem, mert egy év alatt alaposan lenőtt a haja. De ettől függetlenül a fekete egyáltalán nem kopott ki.

Másik eset: A LB-m csak egy kis helyen festette vörösre. Neki kb 4 hónapig volt olyan a haja. Most elkezdett kinarancssárgásodni. (de am jó :D)

Szóval ebből menj ki. :/

L/15

2009. nov. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Palette hajszínezőt használok...csokoládébarnát. 24x mosásig tartó. ÉS nem igaz hogy 24 mosás után kijön. (nálam legalább is nem) Ugyanúgy beépül a hajba mint a tartós festék. Volt hogy februárba festettem be utoljára..gondoltam gyorsan kijön, és közben nem. Aztán nem bírtam tovább a látványt és szeptemberben újra visszaszineztem. kopása minimális. Ha szinezni akarsz, és olyannal ami TÉNYLEG kimosható akkor van a fodrászkellékesben ilyen Palette instant color nevű pora..6-8 mosásig tart, kb samponként kell alkalmazni.
2009. nov. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a vörös 3 hónapig nem jött ki, heti két mosás pedig az alap.

Vettem rá egy kimoshatós - az eredeti szinemmel megegyező - világosbarna szinezőt, azt kentem rá, és utána már nem látszott. (nemtudom az lekopott-e, mivel oylan mint az eredetim. de a vörös már nem látszik) :)

de szerintem szép az utószin :)

meg télen a vörös (L) áhh nekem tavaly volt és nagyon hiányzik :)

2009. nov. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is használtam ilyet, jól megszívtam vele. Csokoládé barnát vettem, éjfekete lett és nemhogy nem jött ki 24 mosás után, kb fél év alatt kezdett el kopni egy kicsit, és a végén 3 fodrász világosította vissza a hajam valamennyire. több, mint 1 évembe telt, amiben benne volt festék leszedő cucc 3szor (ettől sem akart változni). Hozzáteszem, a hajamat alapvetően nagyon nehéz festeni és kezelni, mert pl a dauer sem maradt meg benne.
2009. dec. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!