Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dauert szeretnek, lehetseges-e...

Dauert szeretnek, lehetseges-e? Kep lent .

Figyelt kérdés
[link] ilyen es ekkora az en hajam , na most ilyenbol szeretnek ilyet [link] . Lehetseges?

2013. nov. 4. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de dauer nem kell, fodrász becsavarja és beszárítja, ennyi.
2013. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, na úgy értettem, hogy ez nem tartóshullám, csak arra az alkalomra készítették a hullámokat.
2013. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos az en hajam teljesen egyenes igy semmifele kencefice meg hajsuto hajvasaloval nem marad tartos hullam a hajamban .. ezert gondoltam dauerre.. mert biztosan tartos marad , viszont nem szeretnek baris frizurat csak laza hullamokat ..
2013. nov. 4. 17:22
 4/6 anonim ***** válasza:
süsd be magadnak vastag hajsütővassal, vagy csináltasd meg fodrásszal 1x-1x, de NE daueroltass, mert csak elrontja a hajadat, elég és mindenhol rövid kis szálak fognak kiállni belőle.
2013. nov. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ugyertem , picit felek hogy tulsagosan gondor lessz ..
2013. nov. 4. 17:22
 6/6 anonim ***** válasza:
addig örülj amíg egyenes..... nekem teljesen göndör és kész kín szenvedés mire mosás után kezdek vele valamit... nyáron a klóros víz, vagy a balaton után egyenesen borzalmas. :/ egyébként a fodrász megcsinálja neked úgy hogy benne maradjon, de az sem fog 1-2 napnál tovább így maradni, mert ezek csak alkalmi hullámok. a dauer ilyen: [link] ezt amit linkeltél sajnos csak alkalmanként lehet megcsinálni és mint írtam az sem tartós....
2013. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!