Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Havi ezer forintból milyen...

Havi ezer forintból milyen termékeket tudok veni az ápoltságomhoz?

Figyelt kérdés
sajnos csak ennyi tellik rá:(ilyenre gondolok tusfürdő, gyanta,meg ami nélkülözhetetlen.
2009. nov. 15. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Olcsó tusfürdő (vagy szappan, az még olcsóbb), sampon, izzadásgátló. A gyantaszett magában egy ezres, ha spórolni akarsz, akkor jobb, ha áttérsz a borotvára.
2009. nov. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem mindig vmi akciós tusfürdőt vegyél, sampon, és igen,a borotva a jó megoldás,d e mivel szerintem télen nemigazán van szükség szőrtelenítésre, most ez elhanyagolható.És én vennék egy nagy tubus testápolót, nekem mindig kisárad a kezem meg a lábam is és sokszor fáj is és egy nagy tubus sokszor oclsó és jó is és sokáig eláll:)
2009. nov. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lidl-be is van nagyon jo illatu,ugyanakkor olcso sampon,tusfürdö,hajbalzsam,izzadsàggàtlo,borotva.

Izzadsàggàtlo golyos nem kell havonta,elég kéthavonta8nekem legalàbbis)szoval ha ebbe a honapba izzadsàggàtlot veszel,jövö honapba vehetsz valami jo testàpolot.

Amugy ha azt nézem mi nélkülözhetetlen,akkor veszel egy szappant(az elég a testedre,arcodra,kezedre)sampon,plussz borotva.

2009. nov. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát szerintem ha pár hónapig nem költöd el,akkor kicsit több is összejön így több mindent tudsz venni!


Pl 3000 Ft-ból(hogy ne kelljen sokáig spórolni)már elég sok mindent lehet venni!


Én például Fa golyós dezodort használok(Tezsóban 450 Ft körül van)és elég izzadós vagyok,de mégis jó és az ára is elég jó szerintem!


Van amikor Baba testápolót veszek,de most kicsit drágább volt,mint amennyiért én szoktam venni(most 500 és 700 Ft között van a legtöbb helyen),így egy sokkal olcsóbbat vettem,aminek nincs nagy neve,de ezzel sincs semmi baj,mert olcsó és jó(Ezt is Tezsóban vettem,a neve:Floren,azt hiszem 4 fajta van belőle és 500ml,szóval elég sokáig elég,ja és azt hiszem 250Ft volt)


Parfümöt legtöbbször akkor veszek,amikor leárazás van!Én a Rossmannban szoktam és az a neve,hogy Mel Merio és ezt is 4 fajta illatban lehet kapni!Ez alapból 1500Ft,de amikor le van árazva,akkor egy ezres.Ha pedig ennyit sem akarsz költeni a parfümre,akkor ajánlom neked,hogy menj be a Tezsóba és ott rengeteg féle utánzatot lehet kapni,amik szerintem elég jók és mégsem kerülnek sokba!


Tusfürdőt is lehet kapni olcsón,nem kell mindig a legdrágábbat és a legmárkásabbat megvenni!A fent említett parfümnek is van tusfürdője,azt hiszem 350Ft,de a Tezsóban is rengeteg fajta van,olcsón.


Mindig csak a Tezsót tudom felhozni,ahol a gyanta is olcsó.Azt hiszem,hogy 250 és 300Ft között van egy görgős gyanta és hozzá a lehúzó csík is kb ennyibe kerül!


Ha yg kb összeadom az összegeket,akkor 2650 Ft jön ki és ha 3 hónapig spórolsz,akkor még marad is pénzed,amiből esetleg tudsz venni körömlakkot,szempillaspirált,szemceruzát,szemhéjtust vagy valami más apróságot!


Remélem tudtam segíteni,de ha van még kérdésed,nyugodtan írj,válaszolok!

Üdv!

2009. nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Dm-ben a balea kozmetikumok olcsók, és még jók is.

egy tusfürdőt megkapsz kb 450 ft-ért, borotva kb 250, ez eddig 700 ft. egy dezodort megolyan 500 ft-ból, de van olcsóbbért is. ez 1200 ft, de sztem azt a 200 ft-ot még hozzá tudod tenni. a golyós deo amúgyis több mint egy hónapig elég. egy jó tusfürdő meg, ami habzik normálisan, abból elég egy kevés is, és akkor azzalis lehet spórolni.

ah eldobható borotvák, 5 darab meg eléglesz egy hónapig.

2009. nov. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ruházz be egy nem eldobható borotvára, gyantát felejtsd el! Nekem már 3 éve bírja a nem eldobhatós borotvám, kb 3 havonta cserélek benne pengét..
2009. nov. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem:

tusfürdő: 200-300 Ft Balea

hajsampon+balzsam: 600-700 Ft Avon

testápoló: 1000 Ft Garnier vagy 700 Ft Avon

arclemosó: 600 Ft Avon

arckrém: 600 Ft Avon

kézkrém: 400 Ft Balea

borotvahab a leggagyibb, vagy tusfürdő

2009. nov. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Előző vok.

Az avonos parfümös golyós dezodorok jók! akciósan 300 Ft

2009. nov. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Borotvahabot szappannal is lehet helyettesíteni...
2009. nov. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

borotvahab nemiskell, ha fürdés közben borotválkozunk. ázunk kb negyedórát és puhák leszünk, és simán, fájdalom nélkül lejön minden szőr.

énmár évek óta ígycsinálom, és minden tökjó.

2009. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!