Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megpróbálkozhatok házi intimgy...

Megpróbálkozhatok házi intimgyantával, vagy inkább ne? Borzasztóan szégyellős vagyok, hogy kozmetikushoz menjek, de elegem van a borotvából!

Figyelt kérdés
Epillátorral próbáltam már, de nagyon hosszadalmas és fájdalmas, és nem igazán bírta a bőröm sem. Valaki próbálta már otthon az intimgyantát? Milyen gyantával, hogyan? Tapasztalatokat kérek! 19/L
2009. nov. 14. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy győzd le a szégyenlősségedet, vagy marad a borotva, epilátor. Én is próbáltam már otthon, siralmas lett a végeredmény. Nagyon fájt, félbe kellett hagynom az egészet, ráadásul, mivel nem jól téptem le a gyantázócsíkot (éppen a fájdalom miatt), az a terület teljesen belilult. Azóta a borotva és az epilátor a barátom.
2009. nov. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A sima olvasztós, henger fejű gyantával, amit a kozmetikusok használnak, nekem nem sikerült leszednem, mert ahhoz vastag a szőr, de pl lehet kapni lapokban igazi gyantát amit spatulákkal kell felvinni, nah az leszedi, de elég hosszadalmas munka. Türelem kell hozzá. Amúgy meg a kozmetikus se fogja annál fájdalommentesebben megcsinálni, mint ahogyan te tudnád, szóval..
2009. nov. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 7 éve magamnak csinálom itthon gyantával!Semmi gáz vele!Megszokta a bőröm!
2009. nov. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is próbálkoztam már itthoni gyantázással, de nem jött össze a dolog. Sokban számít az is hogy a kezem nem áll rá a dologra, nem tudom úgy hajlítani hogy a tépés valóban határozott legyen és kitépjen mindent. A fájdalomról és pirosodásról meg ne is beszéljünk c(:

Am próbáltam már veet hideggyantával az teljesen értelmetlen volt, illetve x-epil meleggyantával, az hasznosabb de a kezem azóta se változott :D

2009. nov. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
uhhh én is nagyon szégyenlős voltam,de aztán a fájdalom legyőzette velem.Gondolj bele a nőgyógyásznál is úgy fekszel ott.Ha meg nő az csak jobb mert neki is olyanja van.
2009. nov. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. nov. 14. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!