Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyenes haj hajvasalás nélkül?

Egyenes haj hajvasalás nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok...

A hajam enyhén hullámos de nem szeretem... Sokan mondják, hogy ők csak álmodnak ilyen hajról és én mázlista vagyok, de nekem ez inkább hátrány és nem is szeretem, meg szerintem nem is áll jól. Ezért minden nap vasalom... Sokan mondják, hogy nagyon jól áll, meg szerintem se rossz.. De nem tesz jót a hajamnak ha mindennap vasalom:( Szóval nem tud valaki valamilyen megoldást?

Pl.: Valamilyen hajhab, vagy sampon, vagy valami amitől egyenesebb lenne a hajam...

Előre is köszönöm!:)

17/L :)



2013. okt. 26. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
ugyanez a kérdésem nekemis :)csak nekem a hullámos ami alapbol lenne nem áll szerintem jól énis sokat vasalom.. vegyél hővédőt meg ilyeneket
2013. okt. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszike:))
2013. okt. 26. 17:29
 3/6 anonim ***** válasza:
pont ma vettem és próbáltam ki az isana hair- hajegyenesítő balzsam (150ml) és egész jó. nem lesz tőle teljesen egyenes, de nem is vártam többet, de azért kicsit látszik és szép fényt ad. egyébként én is minden nap vasalom mert egyszerűen nem szeretem a hullámos hajamat. avonból rendeltem ilyen fésűt, amit aközben kell használni, amikor szárítod a hajad és így összefogja eláltal nem lesz olyan hullámos. erre már csak alig kell rávasalnom:)
2013. okt. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :))
2013. okt. 26. 17:49
 5/6 anonim ***** válasza:
sokan csinálnak olyat hogy nehezékeket kötnek a hajukra és úgy hagyják megszáradni és akkor kiegyenesedik valamennyire... viszont a tőnél akkor lelapul és azt meg megint fel kell vinni...
2013. okt. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:)
2013. okt. 29. 18:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!